Діловий стиль чоловічого одягу

Професійний успіх залежить від навичок та талантів, а ще харизми. І добре підібраний діловий костюм краще за все допоможе з формуванням представницького образу.

Дрес-код – це встановлений регламент в одязі, що визначається становищем людини. Іншими словами, правила та рекомендації про те, що і коли носити. У широкому сенсі дрес-код торкається й інших аспектів зовнішнього вигляду: зачіски, татуювання, аксесуарів і т.д. Дане поняття, як і багато фундаментальних елементів сучасного чоловічого стилю, з’явилося у Великій Британії. Сто років тому і зараз дрес-код дуже впливав на корпоративну культуру. Великий вибір чоловічого одягу ділового стилю — на сайті https://business-style.com.ua/shop/category/odezhda/golf.

Теорія ділового костюма

Необхідність відповідати загальним нормам в офісному середовищі визначається так:

  • Дрес-код як частина іміджу компанії.
  • Діловий стиль збільшує концентрацію.
  • Схожість образів гуртує членів команди.

Справді, у масовій свідомості чоловік у дорогому костюмі та білій сорочці асоціюється з професійним успіхом, високими доходами та соціальним статусом. Ймовірно, тому співробітники фінансової та політичної сфери найчастіше з’являються на публіці у костюмах. Загальні положення ділового стилю визначаються етикетом, але деякі компанії йдуть далі.

Може здатися, що такі жорсткі рамки перетворюють дорослих людей на школярів часів СРСР у стандартній, затвердженій нагорі формі. Але насправді діловий стиль не забороняє використання аксесуарів, які підкреслюють індивідуальність. А подібний зовнішній вигляд у рамках єдиного стилю підвищує лояльність співробітників один до одного. Адже природа навчила нас відокремлювати своїх від чужих за принципом банальної зовнішньої подоби.

Нарешті, діловий стиль дозволяє бути продуктивнішим. Вся річ у тих самих асоціаціях: «костюм = успіх».

Хочемо ми того чи ні, але навколишня дійсність та зовнішній вигляд впливають на нашу працездатність більше, ніж хотілося б. Саме тому не варто нехтувати гармонійним гардеробом.

Діловий стиль консервативний. Зміна модних течій меншою мірою зачіпає чоловічий діловий етикет щодо одягу. У тренді залишаються костюми, які сидять за фігурою та відповідають статусу. Корпоративний стиль включає декілька напрямів.

Розбираємось на практиці

Візьмемо за базу Business Traditional. Цей напрямок ділового стилю досить універсальний і підійде для офісних буднів та ділових зустрічей.

Костюми

Молода людина має купити для гардеробу мінімум 3 комплекти одягу:

  • класичного суворого костюма чорного кольору;
  • костюма насиченого синього або кольору (можливо, в тонку смужку чи клітку);
  • щоденного однобортного костюма приглушеного чи сірого кольору.

Це базовий набір на всі випадки життя. Вдало підібрані відтінки дозволять становити непарні поєднання різноманітності. Наприклад, створіть образ із штанів сірого кольору, темно-синього піджака та жилета теплого відтінку сірого з картатим принтом.

Поради дизайнерів

Для того щоб скласти сучасний лук, яка буде відповідати всім течіям ділової моди, слід дотримуватися кількох простих порад дизайнерів.

Звертайте увагу, як сидить на вас той чи інший елемент одягу. Не варто купувати речі тільки тому, що вона є трендовою. Обов’язково враховуйте особливості своєї фігури та способу життя.

Діловий образ має бути максимально завершеним. Аксесуари не повинні вибиватися із загальної картини та привертати до себе зайву увагу.

Ніколи не застібайте нижній гудзик піджака. Це становище вважається нормою етикету.

Будьте стримані при виборі забарвлення взуття та краватки. Ці елементи повинні добре вписуватись у цілісний лук.