Детокс-дієта — природне позбавлення від токсинів

Детокс-дієта відноситься до таких дієт, які за головну свою мету ставлять позбавлення організму від токсинів. Немає певного наукового підкріплення цього виду дієти, але є певні детокс-програми, які дійсно допомагають очистити організм і вивести з нього токсини.

racion-detoks-diety

Одними з найбільш поширених форм детоксикаційної дієти є лікувальне голодування, вживання в їжу тільки фруктів, відмова від вживання жирів і вуглеводів. Іноді це виражається в дієті, яка має на увазі тільки вживання води. Різні методики детоксикації використовуються для очищення товстої кишки, видалення зубного нальоту і каменів, і в якості очищаючої терапії.

Між іншим, про детокс foodspa ви можете детальніше дізнатися на сайті foodspa.ru, а також іншу інформацію щодо очищення організму.

Незважаючи на те, що лікарі не вважають ці методи ефективними з наукової точки зору, вони також не заперечують, що такі методи є нешкідливими. Було проведено безліч досліджень, які довели ефективність таких дієт. Так, наприклад, група дослідників вважає, що такі процедури можуть допомогти організму позбавитися від жирових відкладень, а також від токсинів, що містяться в крові, які виводяться з організму через шкіру, кал і сечу. Дотримуючись детокс-дієти, можна не тільки очистити свою шкіру і поліпшити її стан, але і поліпшити імунну систему загалом.

План детокс-дієти включає наступні процедури:

 

  • Трав’яна дієта. Очищення товстої кишки з використанням трав допомагає позбутися від токсинів і вивести їх з організму. Включіть зелень в свій раціон, корінь селери, насіння подорожника, корінь юки, корінь тирличу і коріння розторопші.
  • Дієта, заснована на фруктах. Встановлено, що вітаміни груп А, С і Е вкрай важливі для організму і забезпечують його антиоксидантами, необхідними для детоксикації організму. Зазначені групи вітамінів містяться в сирих фруктах і овочах, вони сприяють регенерації клітин тіла і руйнують старі шкідливі клітини.

Для детокс-дієти характерним є вживання тільки фруктових соків. Фруктові соки допомагають організму людини споживати добову норму калорій, позбутися від токсинів і також попереджають виникнення і осадження нових токсинів в організмі. Через кілька днів після початку такої дієти клітини тіла омолоджуються і регенеруються.

Є й інші методи детокс-дієти, такі як голодування чи застосування детоксикаційних препаратів.

Якщо ви вирішили дотримуватися детокс-дієти, вам потрібно слідувати декільком правилам:

 

1. Слід вживати тільки натуральні напої, що не містять фунгіциди та пестициди.
2. Рекомендується вживати трав’яний чай.
3. У ваш раціон обов’язково повинні входити фрукти і овочі.
4. Пийте багато чистої води.
5. Уникайте рафінованої їжі, такої як сухе зерно та оброблені харчові продукти.
6. Не вживайте алкоголь, тютюн і кофеїн.

Дотримуючись детокс-дієти, снідайте легкими йогуртами, можна з додаванням злакових. Через якийсь час можна з’їсти яблуко, а пообідати рекомендується салатом.

Також під час обідньої перерви можна з’їсти апельсин, грейпфрут, ананас, сливи, але не рекомендується змішувати декілька видів фруктів. Також сприяти детоксикації буде морквяний сік.

Вечеряти рекомендується фруктами, наприклад яблуком або бананом. Дотримуючись такого режиму хоча б протягом трьох днів, ви очистите свій організм від токсинів і шкідливих речовин.