Денний макіяж

Вже багато було сказано з приводу різниці між денним і вечірнім макіяжем. Тим не менш, реалії змінюються, тому варто освіжити пам’ять і дізнатися дещо новеньке про денний макіяж.

dnevnoy makiyazhФранцузький поцілунок

Зараз вважається недоречним яскраво фарбувати губи, а тим більше вдень. Все більше жінок обходяться нюдовими відтінками і прозорими блисками для губ, роблячи при цьому акцент на очях і контурі обличчя. Все це тому, що існує думка про необхідність показати розум, ніж сексуальність, а наявність знань продемонструють грамотно підфарбовані вії і брови — дивно, правда?

У Франції жінки в якості денного макіяжу використовують матуючу пудру і яскраву щільну губну помаду, при цьому вони вважаються одночасно і розумними, і сексуальними, і красивими і навіть в міру поміркованими. Варто в цьому брати з них приклад. Хоча і є деякі обмеження. Кричущо-кислотні відтінки підходять або молодим екцентричним леді або на вечірку. Віддавати перевагу варто благородним тонам, в міру насиченим, але не дуже яскравим, при цьому обмеження у колірній гамі немає, від морквяного до темно-фіолетового.

Підфарбовування брів до екстраординарних розмірів, та й взагалі їх розширення і затемнення — винайшли трансвестити-шоумени для того, щоб виглядати яскравіше. Потім все це вилилося в маси. І багато жінок свої красиві природні брови домальовують. При цьому, не розуміючи, що такий вид декорації своєї краси доречний тільки в сутінках і темряві, коли і треба бути яскравою. Вдень же такі брови кидаються в очі і викликають подив. Якщо вже ви незадоволені бровами, то варто коригувати їх об’єм спеціальними тінями, а не тушшю або олівцями, вони дають занадто яскраві відтінки не придатні для щоденного використання.

Контурінг

Новий вид макіяжу, який прийшовся до вподоби усім тим, хто хоче інше обличчя, але при цьому боїться радикальних хірургічних рішень. На фотографіях і при вечірньому освітленні контурінг просто чудовий, не проглядаються всі ці шари тонального крему, пудри, рум’ян, консилерів та іншого. А вдень, це щось шедевральне, при денному світлі видно як тональник вбирається в дрібні зморшки, а пудра обсипається прямо на одяг.

Легкий макіяж

Легкий макіяж — це не переобтяжене деталями обличчя в обрамленні легких штрихів, які підкреслюють природну красу. Для легкого макіяжу використовують мінімум туші, краплю консилера і пудру з освіжаючим ефектом, а для губ використовують бальзами, які освіжають образ і не мають яскравого кольору. При цьому, можливе легке смокі з тілесними кольорами, для підкреслення краси і млосності погляду, але не більше.