Делікатна хвороба чоловіків — еректильна дисфункція

Імпотенція — це порушення сексуальної функції, при якому твердість, об’єм і прямота пеніса недостатні для здійснення повноцінного статевого акту.

37-single-defaultУ латинській термінології імпотенція (impotentia coeundi) — це чоловіча нездатність проникнути статевим членом і довести до кінця злягання у зв’язку з відсутністю або припиненням достатньої напруги органу. Слід зазначити, що дана термінологія вже зжила себе і в останні кілька десятиліть практично не використовується в міжнародній медицині. Фахівці знаходять її недоречною, старою і такою, що необгрунтовано засуджує пацієнта. Замість презирливого діагнозу імпотенція медики цивілізованих країн вважають за краще говорити «порушення ерекції» або «еректильна дисфункція». До речі, проблеми з ерекцією не мають безпосереднього зв’язку з можливістю виконати сім’явиверження (еякуляцію). Є дуже багато причин, які сприяють виникненню даної проблеми. На жаль, деякі з них мають незворотній характер.

До речі, здесь ви можете дізнатися більш детальну інформацію про це захворювання.

Еректильна дисфункція — хвороба делікатного, особистого характеру, вона тривалий час перебувала під забороною і поклала початок для безлічі історій фольклору. Ще в середні століття фармацевти всього світу разом з лікарями намагалися створити засоби, які допоможуть перемогти еректильну дисфункцію. Незважаючи на їх прагнення і нескінченні спроби, такі препарати з’явилися лише в 30-х роках 20-го століття. Виникнення на ринку значно більшого обсягу ліків відкрило людству нові аспекти впливу медикаментозного лікування на здатність до здійснення статевого акту. У 90-х роках 20-го століття, після відкриття несподіваних властивостей деяких препаратів, відновилося активне прагнення вилікувати еректильну дисфункцію.

Коли ерекція знаходиться в нормі, для чоловічої частини населення сексуальний контакт включає наступні стадії: статевий потяг, любовні ласки, ерекція, проникнення, вчинення фрикційних рухів протягом декількох хвилин, які завершуються еякуляцією. Потім виникає відчуття оргазму. Відсутність будь-якої стадії свідчить про наявність проблем у здійсненні повноцінних статевих актів і планомірно сприяє порушенню інших елементів циклу. Найчастіше причиною цього є порушення ерекції або процесу викиду сім’я.

Найчастіше це не самостійне захворювання. Воно прогресує в якості супутнього. Наприклад, еректильна дисфункція може виникнути при ендокринних розладах. Знижується рівень чоловічих гормонів в зв’язку з порушенням функції гіпофіза або яєчок. Також може бути зв’язок з всілякими захворюваннями з області урології. Дані порушення еректильної функції відносяться до категорії органічних. Досить часто причиною виникнення проблем з ерекцією є біль при статевому акті, причому не тільки біль у чоловіка. Наявність болю у партнера надає негативний психологічний ефект. Багато фахівців в даній області відзначають, що в багатьох випадках порушення сексуальної функції у чоловіків викликали нервово-психічні розлади (неврози, невротичні стани при різноманітних хворобах і т. д). Даний вид називають психогенним порушенням ерекції. Тому варто бути уважним до своїх відчуттів і почуттів, і в разі будь-якого дискомфорту негайно братися за вирішення проблеми.