Декілька принципів для гармонійного союзу

Абсолютно у кожного є бажання зустріти саме того, з ким завжди будеш далекий від почуття самотності. Саме ця людина повинна розуміти вас буквально з півслова і завжди приходити на допомогу і в якості підтримки в найважчі моменти життя. Однак, наше життя є абсолютно непередбачуваною штукою і трапляється так, що кохані зустрічають на шляху труднощі, які можуть перетворитися в трагедію для колись міцних відносин. Але, якщо в парі є гармонія, то всі труднощі можна подолати.

garmonichnyj-soyuz-9-principov-blagopoluchnyx-otnoshenij-6Зв’язок гармонійного типу є за своєю суттю цілком зручними взаємовідносинами серед партнерів. У випадку, коли хтось має більше іншого, може порушитися баланс. Тут і виникають образи і сварки. Для того, щоб подібного не сталося, варто знати кілька принципів, які допоможуть жити вам в злагоді.

До речі, на сторінці http://blog.personalitica.com/tests/psihologicheskij-test-na-otnoshenija/ ви можете пройти цікавий психологічний тест на стосунки.

Принципи:

 

  • Повага. Цей момент є основним в хороших відносинах. Перед тим, як висувати вимогу поваги від інших, слід спочатку поважати себе самого. Також важливо поважати й інших людей. Спочатку ви повинні поважати вашого супутника по життю. У кожної нормальної людини буде викликати здивування така ситуація, як бійка і крики між чоловіком і жінкою. Дуже важко назвати адекватною ту ситуацію, де один піддає приниженню іншого.
  • Любов. Після того, як пройдено цукерково-букетний період, всі недоліки партнера виступають назовню. Слід одразу зрозуміти, що вони, в принципі, нікуди не поділися. Зовсім недавно ви просто приділяли більше уваги перевагам вашого обранця. Це можна зробити і зараз і знову подивитися на світлі сторони вашої коханої людини. Приймайте і себе і коханого зі всіма недоліками.
  • Розуміння. Теж є важливим. Найчастіше руйнуються саме ті відносини, де не існує взаєморозуміння. Завжди варто прагнути до того, щоб розуміти власного партнера і, звичайно ж, приходьте до нього на допомогу в ті моменти, коли це дійсно потрібно.
  • Щирість. У всі часи дуже цінувалися в людях такі якості, як щирість і відкритість. Цей принцип повинен бути основним у відносинах чоловіків і жінок, тому шо тільки в чесності народжується довіра. Завжди варто ділитися власними якимись переживаннями і деяким планами. Не треба прикидатися та обманювати. Завжди, коли можливо намагайтеся говорити лише правду, навіть у ті моменти, коли вона є не дуже приєсмною.