Декілька правил, які допоможуть вам вибрати золоті сережки

Золоті сережки залишаються однією з головних жіночих прикрас протягом століть. Прикраси з цього цінного матеріалу здатні підкреслити будь-який наряд в жіночому гардеробі. Щоб правильно вибрати сережки, слід знати кілька правил.

maxresdefaultПравило №1

Як і всі ювелірні вироби, сережки можуть виглядати на одних людей краще, ніж на інших. Тому не слід купувати сережки в сліпу, їх обов’язково слід приміряти.

Правило №2

Вартість золотих сережок багато в чому залежить від того, скільки золота в них міститься. Тому вам обов’язково потрібно знайти «золоту» середину між якістю і ціною.

Правило №3

Вибираючи сережки, постарайтеся вкласти в них якийсь сенс чи трішки своєї особистості. Так вони стануть не просто прикрасою, сережки означатимуть для вас на багато більше.

правило №4

Спочатку визначтеся, для якого заходу буде купуватися прикрасу. Якщо ви плануєте носити їх щодня, тоді вибирайте легкі, так вуха не будуть втомлюватися і боліти.

Правило №5

Сережки слід вибирати в залежності від вашого овалу обличчя. Якщо ви має пухкі щоки, вам підійдуть сережки-намистини або сережки-гвоздики. Якщо у вас яскраво виражені вилиці, підбирайте сережки, які будуть трохи звисати з вашого вуха. Так вони підкреслять вигини вашого обличчя.

Правило №6

Перед покупкою ретельно перевірте механізм закривання сережок. Він повинен міцно закриватися і не відкриватися при легких дотиках. Крім цього сережки повинні зніматися без зайвих зусиль. Перевірте, чи немає в дизайні гострих кінців, через які ви можете порізатися уві сні. Якщо прикраса з камінням, слід перевірити, чи надійно вони закріплені. В іншому випадку ви станете постійним клієнтом ювеліра.

При догляді і правильному носінні, сережки будуть радувати вас протягом довгих років. Головне вибрати місце, де продаються виключно якісні прикраси. Почитайте відгуки в інтернеті про різні магазинах, а вже потім робіть свій вибір.