Де в косметології застосовується лазер?

Лазерна косметологія є новинкою в області естетичної медицини. Без застосування новітнього обладнання практично неможливо вирішити складні косметологічні проблеми. Епіляція, ліфтинг — цим лазерна косметологія не обмежується.

1477375860_deae

Розглянемо основні методики лікування і омолодження за допомогою лазера.

Ліфтинг обличчя визнано однією з найбільш ефективних методик омолодження шкіри. Ефект стає помітний практично відразу, нерівності епідермісу згладжуються. Дивно, але ефект після процедури продовжує прогресувати деякий час.

До речі, вас може зацікавити Центр лазерной косметологии доктора Дудиковой, детальніше про який можна дізнатися на сайті laser-med-spa.com.

Видалення судин, бородавок і папілом вважається більш ефективним, ніж їх консервативне лікування. Ускладнень практично ніколи не виникає. Також за допомогою лазера можна видалити грибок нігтів. При цьому проблема вирішується раз і назавжди. Він також позбавить від розтяжок, від яких практично неможливо позбутися іншими способами.

При лазерному лікуванні акне шкірний покрив не пошкоджується. Лазерний промінь очищає шкіру від вугрів і прищів, а рубці розгладжуються.

Лазерне омолодження — найефективніша методика без втручання пластичного хірурга. На тканини впливають різні температури, дискомфорт при цьому мінімальний. Процедура поєднується з пілінгом і ін’єкціями ботокса.

Лазерне видалення врослого нігтя є набагато комфортнішим, ніж звичайне хірургічне видалення. Проводиться під місцевою анестезією, під час операції немає кровотечі, а після неї — болю. При цьому не деформується нігтьова пластина.

Але найпоширенішою процедурою в лазерній косметології є лазерна епіляція. Під впливом лазерного променя клітини, що містять меланін миттєво руйнуються, а після них — і сам фолікул. Охолодження відбувається дуже швидко, тому біль пацієнт практично не відчуває. Здається, ніби по шкіри легенько клацають пальцем, а результат помітний відразу після процедури.

Для застосування лазера практично немає обмежень, але перед процедурою необхідно обговорити всі нюанси з фахівцем.