Де провести новорічні канікули?

Багато людей на початку осені починають замислюватися про те, що непогано б було провести новорічні канікули поза домом. Як правило, кожна друга сім’я намагається відправитися за кордон. Адже там можна весело і цікаво провести будь-яку відпустку. Причому не тільки одному, але і всією сім’єю.

NY-in-the-MaldivesРекомендуємо відправлятися в подорож через перевірені турфірми. Такі спеціалізовані компанії зможуть зробити будь-який Новий рік казковим і незабутнім. Тільки для початку потрібно включити свою уяву і постаратися ознайомитися з останніми новинками туристичних напрямків. Останнім часом спостерігається підвищення інтересу до жарких напрямків.

Весело відзначити Новий рік можна в:

 

  • Єгипті. А точніше в Ель-Кусейр, Ель Гуні, Шарм-ель-Шейху, Хургаді, Табі, Сома Беї, Сафазі, Нувейбе, Дахабі.
  • Йорданії. Туристи зможуть зупинитися в таких курортних зонах: Петре, Аммані, Акаба
  • ОАЕ. Тут ви можете відпочити в Шарджу, Фуджейра, Умм-ель-Кувейн, Аджман, Абу-Дабі.

Такі подорожі допоможуть забути про холодні сірі будні. Адже можна з головою зануритися в прозорі блакитні води, вдосталь поніжитися на білосніжних пляжах. Що може бути незвичніше, ніж зустріти свято під пальмами. Туристи з нашої країни її люблять прикрашати дощиком і ялинковими іграшками. Причому мандарини легко замінюються на манго, а шампанське — кокосовими коктейлями. Не пропадає попит на екзотику. Цієї зими можна відправитися в Таїланд, Китай, Японію чи Індію. Найпростіший Новий рік для нас: шампанське, мандарини, ялинка, багато-багато снігу, лютий мороз. До цього переліку можна ще додати: круті гірськолижні траси, чудові гірські пейзажі, кришталево чисте повітря, веселу компанію і море позитиву. Тоді вийде провести незабутнє свято. При одній згадці про нього на обличчі буде з’являтися посмішка. Якщо вам до душі саме таке проведення торжества, то слід відправлятися в Словаччину або у Польщу. У Словаччині можуть запропонувати відпочити в таких курортних зонах: Ясна, Плесо, Штребське, Матліаре, Татранська Ломниці, Старому Смоковце, Попраді, Новому Смоковце, Бойніце, Низьких Татрах та в інших місцях. У Польщі туристам запропонують зупинитися в Щирку, Кракові, Закопане, Гданську.

Тим, хто хоче організувати для себе і своєї сім’ї незабутнє свято, для початку рекомендується проконсультуватися в турфірмах.