Де починається історія нижньої білизни?

Зараз питання про те, навіщо люди носять нижню білизну викличе здивування. Мало, хто коли-небудь замислюється про це. З десяти жінок, яким було поставлено це питання, дев’ять сказали, щоб підкреслити свою сексуальність. І одна назвала причину — впевненість.

1Жінки, взагалі, рано починають розуміти, що красивою жіночою білизною можна користуватися, як найдосконалішою зброєю в стосунках з чоловічою статтю. Саме тому, час від часу викладаються нечувані гроші за чарівні трусики, бюстгальтери і боді. Але якщо заглянути в глибину століть, то можна побачити, що відношення до нижньої білизни було зовсім іншим.

У стародавні часи нижньою білизною називався натільний одяг і служив аж ніяк не для спокушання чоловіків. Він цінувався через свої функціональні характеристики.

В Єгипті  з’явилися сорочки з бретельками, які починалися від грудей. Жінки тієї епохи груди не прикривали такою нижньою білизною і вони довгий час були відкритими. Тіла представниць жіночої статі в Стародавній Греції були настільки спортивні, що не вимагали втручання нижньої білизни. Але хоч як це дивно, саме в цій країні з’явилася деталь жіночого одягусхожа на сучасний бюстгальтер. Грецькі красуні почали підв’язувати свої груди стрічками зі шкіри, тим самим піднімаючи й підкреслюючи їх. Уже в Стародавньому Римі це пристосування було розшите і забезпечено шнурівкою. Так з’явилися перші корсети. Корсет підводив груди і робив їх ще більш привабливішими.

Особливий попит почався на корсети в середні століття. На які тільки жертви не йшли дами, щоб виглядати спокусливо. Стаючи, жертвами моди на облягаючі сукні, вони настільки стискали бюст корсетом, що насилу дихали. Але їхні страждання не були марними, і тонка талія в поєднанні з пишними грудьми давала потрібний ефект.

З плином часу такий вид корсетів поступово відійшов в минуле. На зміну їм прийшов легкий корсаж зі шнурівкою. Але і він проіснував недовго. В кінці 19 століття жінки почали одягати нижню білизну не тільки за прямим призначенням, але і як частину свого вбрання. Саме тоді, на зміну натільного одягу прийшла білизна. Стала з’являтися білизна з вишивками, мереживом та іншим оздобленням. Жіночі панталони з бантами і рюшами зводили з розуму чоловічу уяву. Корсет в той же час став пережитком моди і викликав тільки усмішки.

На розвиток моди нижньої білизни сильний вплив мала поява велосипедів. Захоплені цим заняттям емансиповані жінки вибирали такі наряди, які не заважали б легко рухатися. Так на світ з’явилися труси у своєму сучасному образі. І тепер, кожен день, одягаючи їх зранку, сучасні люди, не ставлять собі дурні питання, типу навіщо вони це роблять.