Даруємо квіти

Напевно, немає в світі такої жінки, яка б не посміхнулася при вигляді подарованих їй квітів. І нехай чоловікам такий подарунок здається неважливим, але представниці прекрасної статі мають з цього приводу зовсім іншу думку. Швидше за все, така особливість залежить від переважання в них почуття романтизму.

Без названия (1)Скільки дарувати квітів

Існують негласні правила з приводу того, скільки повинно бути квітів у букеті. Так, до 12 одиниць обов’язковим моментом є їх непарна кількість. Однак, це правило можна і опустити, якщо ви точно знаєте, що дівчина не вірить у забобони. Існує думка, що, чим з більшої кількості кольорів складається букет, тим сильніше він вразить дівчину. Це не завжди буває так. Іноді, при правильному оформленні та креативному підході, навіть одна квітка може підкорити серце обраниці. Головне, оригінальність і наявність справжніх почуттів і серйозних намірів.

Які вибрати квіти?

Сьогодні існує безліч тлумачень, як щодо колірної гами букета, так і до його складових. Можна вибирати квіти, спираючись на астрологічні знання, які нам надає гороскоп або орієнтуючись на зовнішність дівчини. У будь-якому випадку, неважливо які квіти будуть переважати в подарованому букеті, тільки важлива його наявність, яка означає небайдуже ставлення до дівчини, а також, бажання звернути на себе її увагу. Дійсно хочете догодити своїй обраниці з подарунком? Запитайте у її подруг або у неї самої про те, які її улюблені квіти. Такі подробиці краще дізнатися ще під час першої зустрічі або при знайомстві.

Як дарувати квіти?

Бажаєте зробити коханій приємну несподіванку? У цьому Вам допоможе доставка квітів, до букету ще можна прикласти записку з ніжним зверненням до своєї обраниці. Можна подарувати квіти і самостійно. Щоб цей процес пройшов без казусів запам’ятайте наступне: букет повинен знаходитися в лівій руці, оскільки права призначається для привітання; квіти потрібно дарувати бутонами вгору, попередньо знявши упаковку в тому випадку, якщо він не є частиною букета.