Даруємо квіти правильно

Якщо задуматися, провести аналогії, підрахувати кількість знайомих, друзів і рідних, то виявиться, що кожен день, ну або через день, можна святкувати чи’сь професійне свято, іменини, день народження або ювілей.

buket_180814Безумовно, кожен день — це занадто. І не тільки через можливе фінансове банкрутство.

Квіти завжди будуть в тренді.

Не важливо, чоловік чи жінка, директор великого промислового комплексу або мила жінка, квітка, підібрана під стиль, під мислення людини завжди буде доречним подарунком. Як навчитися знаходити і підбирати дійсно красиві квіти?

Про те, що кожна квітка має своє значення відомо вже, мабуть, усім. Цей список, різні комбінації і значення, які вони несуть, заслуговує на окрему статтю. Ми ж розглянемо ті квіти, які дарувати не можна.

Кількість

Про парну і непарну кількість знають всі. Якщо коротко, парна кількість предметів символізує спокій, стабільність і стійкий стан спокою, який притаманний виключно неживої матерії. Непарна ж кількість, що символізує прагнення вперед, динаміку, розвиток може сприйматися прекрасним вітальним підтекстом. Правда правило «парності-непарності» перестає діяти, коли кількість квітів перевищує дюжину.

Підступний жовтий

Колір сонця, дружби, успіху. Мімози, тюльпани, нарциси чудово підійдуть для подарунка знайомій, подрузі, але в якості презенту для коханої людини жовтого і його колірні варіації краще уникати.

У чужий монастир…

Вибираючи букет, важливо враховувати національність винуватця торжества. Так, наприклад, в Японії, здавалося б, прекрасні білі хризантеми або лотоси уособлюють скорботу.