Цукрова епіляція в домашніх умовах

Шугаринг — це незвичайне для нас слово і це цукрова епіляція. Цукрова епіляція в домашніх умовах користувалася популярністю ще в далекій давнині. Єгипетські жінки навчилися робити цукрову епіляцію першими. В арабських країнах такий вид епіляції користується великою популярністю, за релігійними законами, арабська жінка повинна мати на тілі якомога менше волосся.

Сахарная-депиляцияЦукрова епіляція в домашніх умовах має ряд переваг: ідеально підходить для чутливої шкіри, легко наноситься і також легко змивається, дуже ефективна, безпечна і повністю натуральна. Не викликає подразнень і алергічних реакцій. У приготуванні складу для цукрової епіляції немає нічого складного, потрібно десять ложок цукру змішати з ложкою води і соком одного лимона. Потім нагріти всю масу на повільному вогні, довести до стану прозорої карамелі, поки не стануть з’являтися бульбашки, і маса не стане золотисто — коричневого кольору. І звичайно ж дайте масі охолонути, інакше опік вам забезпечений. Перед тим як збираєтеся зробити процедуру, обов’язково очистіть шкіру ніг або інших місць, на які збираєтеся впливати. Зробити це можна за допомогою скрабу чи жорсткої мочалки. Висушіть шкіру і волоски, і можна приступати.

Цукрова епіляція в домашніх умовах проходить наступним чином: масу для епіляції нанесіть тонким шаром на потрібне місце у напрямку росту волосся, потім скористайтеся попередньо підготовленими смужками з бавовняної тканини. А точніше приклейте їх на липку масу, один край повинен залишатися вільним. Залиште на кілька хвилин і після того як смужка прилипла, сміливо беріть за вільний край і різко смикайте проти росту волосся. Робіть епіляцію поступово, ділянка за ділянкою. Після закінчення процедури, все змийте і нанесіть крем після епіляції. Цукрова епіляція в домашніх умовах дає чудові результати, на місці обробленому за допомогою такої епіляції, волосся не росте мінімум днів двадцять. За рахунок того, що цукрова суміш проникає глибоко в волосяну цибулину, волосся видаляється з коренем, і про таку проблему як врослі волоски можна забути. Звичайно процедура не дуже приємна по відчуттях, але можна потерпіти.