Цукрова епіляція в домашніх умовах. Частина 1

Одна з основних косметичних проблем практично кожної жінки — це зайві волоски на тілі, від яких необхідно регулярно позбавлятися. І якщо для надання потрібної форми бровам достатньо скористатися пінцетом, то для видалення волосків на ногах, під пахвами і в інших місцях необхідно регулярно використовувати бритву або ж проводити епіляцію.

epilyatsya-sakharomОдним з найбільш популярних і відомих способів епіляції на сьогоднішній день, який можна провести навіть у домашніх умовах є цукрова епіляція — так званий шугарінг. Подібна косметична процедура для видалення небажаних волосків володіє багатьма перевагами. По-перше, цукор — це натуральний продукт, тому його можна використовувати людям з алергічними реакціями чи з особливо чутливою шкірою, не побоюючись роздратування. А, по-друге, за больовими відчуттями шугарінг дещо м’якший, ніж воскова епіляція або ж електроепіляція.

В домашніх умовах проводити шугарінг досить просто — головне, правильно приготувати цукрову суміш, так як без досвіду точно визначити її готовність досить складно. Перш за все, перед проведенням даної процедури необхідно прийняти душ або ванну, щоб ретельно очистити шкіру за допомогою гелю для душу.