Цілющі властивості дорогоцінного каміння. Частина 2

Використання цілющих властивостей дорогоцінного каміння в Київській Русі

 


article125Дещо пізніше дорогоцінне каміння стали використовуватися для лікування і в Київській Русі. Вважалося, що зеленк каміння здатне зміцнити зір, жовте — вилікувати жовтяницю, а червоне – зупинити кровотечу.

В наші дні цілителі прагнуть впливати енергією каменів на ті сили організму людини, які сприяють самозціленню. Каміння або носять на шиї як амулет, або прикладають до певної ділянки тіла. У деяких країнах є спеціальні санаторії, де хвороби лікують виключно за допомогою каміння. Для лікування потрібно просто прикласти камінь до хворого місця або носити як прикрасу.

У лікувальних цілях дорогоціння каміння добре використовувати в брошки. Його завжди можна заколоти так, щоб він був як можна ближче до хворого місця. Для того, щоб збільшити ефект від використання каменю, оправу із зворотного боку краще залишити відкритою.

Механізм лікування за допомогою коштовностей ще не вивчений.

Якщо Вас тягне до якогось каменя, хоча Ви ніколи його не бачили – це значить, що він потрібен Вам для лікування.

Для того, щоб дорогоцінний камінь вилікував Вас, його можна покласти під подушку, носити як прикрасу, або просто тримати в руці.

Залежність цілющих властивостей від кольору дорогоцінного каміння

Вплив каменю посилиться, якщо подумки уявити собі його колір, а так само якщо носити одяг, який за кольором йому відповідає.

Жовте каміння дає людині душевну розрядку, блакитне – спокій, червоне – силу і енергію. Психічне здоров’я людини зміцнює гірський кришталь.

У колишні часи люди готували еліксири з товченого дорогоцінного каміння. Зараз у воду поміщають цілий камінь і витримують у посудині під місяцем чи сонцем. Камінь при цьому можна використовувати ще багато разів.