Цілющі властивості дорогоцінного каміння. Частина 1

Протягом багатьох століть люди вірили, що дорогоцінне каміння може зцілювати людей. Вважалося, що дорогоцінне каміння може накопичувати в собі енергію світил і планет і, якщо правильно підібрати камінь, людина отримає заряд енергії, яка близька до його власної. Перш, ніж підібрати свій камінь, люди радилися з астрологом.

2205_originalВважалося, що дорогоцінне каміння і метали потрібно або носити на собі, або покласти їх на ніч у воду, а вранці цю воду випити.

Перли, геліотроп і аметист рекомендувалися для зміцнення здоров’я, рубін, ляпіс-лазур і алмаз – для сприйняття тонких енергій, високовуглецева сталь – від застуди.

Тибетські монахи досягли великих успіхів у лікуванні ран. Для цього вони використовували срібло, золото, малахіт, смарагд, корали. Тибетським фахівцям відома ще одна властивість перлів. Вони помітили, що при захворюваннях перлинні прикраси перестають блищати ще до того, як з’являються ознаки хвороби. У наш час це можна пояснити тим, що перед хворобою дуже часто змінюється склад потових залоз.

Стародавні греки і єгиптяни використовували порошок бурштину для підвищення імунітету людини, порошок гематиту – для зупинки кровотечі. Порошок лазуриту входив до складу мазі для очей.