Цілюща сила бурштину

Корисно носити прикраси не тільки з діамантами, але і з самоцвітами. У кожному натуральному камінці зосереджена своя магія.43-2-serpen-28304Є вона і у бурштині. Сонячний мінералоід віддавна славиться красою і цілющою силою.

Балти прозвали його «гінтарс», бажаючи зберегти нагадування про властивості каменю захищати від недуг і хвороб. Купити намисто з бурштину — такий пункт потрібно внести в список бажань кожної жінці, яка дбає не тільки про свою зовнішність, але і про молодість і здоров’я. Прикраса, амулет, оберіг, засіб літотерапії і профілактики. Дійсно, не камінь, а скарб!

Середній вік бурштину — 35-140 мільйонів років. Цінується він з часів неоліту. За часів хрестових походів ціна простого бурштинового намиста дорівнювала вартості раба. Сьогодні бурштин набагато доступнішиЙ. Намиста і кольє з бурштину можна недорого придбати в інтернет-магазині, вибравши симпатичну прикрасу з великого асортименту. Бурштин виглядає по-різному: прозорий і не дуже, медовий, кольору слонової кістки, жовто-гарячий, червоний, бурий, чорний або зелений. Вчені нарахували близько 250 видів скам’янілої смоли.

Відрізнити справжній бурштин від майстерної імітації можна навіть візуально — структура природного бурштину багатша і різноманітніша, в ній менше однорідностей, бульбашок, вкраплень і не може бути блискіток. Самоцвіт легкий — великі намиста важать близько 50 грам, підробки — важчі. Якщо потерти камінчик тканиною, то він продемонструє явище, відоме ще стародавнім грекам — електризацію. В Елладі бурштин тому і називали «електроном». Самоцвіт накопичує статичний заряд, притягаючи пил, дрібні шматки паперу та інше. Ще можна гострим ножем провести в непомітному місці лінію: бурштин дрібно кришиться, навколо порізу виникають порошинки.

Носити на шиї скам’янілі сльози Геліад — одна з найпростіших і найприємних лікувальних процедур на світі. Існує думка, що бурштин підсилює енергетичну броню людини.

Бурштинотерапія на кожен день

 

  • намиста корисно носити при захворюваннях щитовидної залози;
  • кольє з бурштину заспокоює, будучи перевіреним засобом від стресів і нешкідливим антидепресантом;
  • контакт з бурштином надає пружність шкірі, підвищує її еластичність;
  • безконтактний масаж сприяє загоєнню тканин після операцій і опіків, розсмоктуванню рубців;
  • носити прикраси з бурштину рекомендується при слабкому зорі;
  • «Камінь сонця» оптимізує роботу серця, нирок, шлунково-кишкового тракту.

Найбільшою силою володіють прозорі жовтувато-червоні камені. Янтар вважають біостимулятором, відповідальним за продовження молодості. Також це талісман для кожної творчої особистості.