Цікаві замітки батькам про виховання маленької донечки

Багато батьків, яким довелося вперше приміряти на себе роль батьків, відчувають невеликий стрес через те, що не знають, як правильно виховувати свою дочку або сина. І справді, ця проблема має місце бути, тому спробуємо розібратися.

2734_751x485Однією з головних порад фахівців на замітку всім батькам вважається дотримання строгості в питаннях виховання малюків. Наприклад, потрібно пояснити дитині причину покарання, характер зробленої помилки. Нерідко можна спостерігати ситуацію, коли батьки при всьому бажанні не можуть впоратися із завданням знайти спільну мову з малюком, особливо якщо мова йде про капризну дитину. В першу чергу це обумовлено неправильною поведінкою дорослих, адже вони за великим рахунком не пояснюють дитині, що таке добре і погано, чому зараз малюк вчинив правильно, а тоді неправильно, яка причина легкої догани і невдоволення.

У той же час потрібно зберігати спокій і знати міру, тому що ні в якому разі неприпустима грубість і насильство з точки зору покарання або навіть слів. Уявімо, що ви батьки маленької донечки. В такому випадку виховання повинно бути дещо м’якшим, ніж для сина. Це проявляється у словесному підході, тобто потрібно пояснити докладно всі нюанси, більше розмовляти з дівчинкою, щоб вона розуміла, чому так можна або не можна робити.

Крім цього в міру спілкування з донькою намагайтеся проявляти належну ніжність в моменти, коли вона зробила щось правильно. Якщо ж вона допустила помилку, то покарання може бути своєрідним, але воно на 100% ефективне — позбавити відносин. Тобто мама і тато як би віддаляються від малюка, показують свою легку холодність і мовчать. Повірте, донька дуже скоро почне розуміти причину такої поведінки дорослих і буде намагатися виправитися. Поза всякими сумнівами з дівчатками в маленькому віці батькам простіше знаходити спільну мову. Вони не вимагають нескінченної кількості різних іграшок. Плюс у мам є завжди перевірена тема для того, щоб зайняти дівчинку — одяг і все що з ним пов’язано.