Цікаві, модні і незвичайні способи фарбування волосся

Кожна дівчина мріє виділятися і виглядати стильно. Для того, щоб домогтися поставлених цілей можна скористатися різними методами. Проте класичний спосіб кардинально змінити свій образ, це фарбування волосся. Звичайно, порівнювати те, що було раніше і ті можливості, які є у нас з вами зараз просто немає сенсу.

samoe-modnoe-okrashivanie-volos-7Сучасні техніки фарбування стали на рівень, а може навіть і на десять рівнів вищими. Давайте розберемося, що пропонують нам сучасні стилісти. І так, мелірування є популярним способом фарбування волосся вже кілька років. Даний спосіб в першу чергу хороший тим, що дозволяє волоссю візуально виглядати більш густим і пишним. Якщо ретельно підібрати відтінки, то можна без проблем створити цікаві ефекти, наприклад відблиски у волоссі.

Крім того, мелірування, це відмінний спосіб поступово освітлювати своє волосся не завдаючи йому особливої шкоди. Колорування по своїй техніці має дуже багато спільного з меліруванням, однак і відмінності теж є. У колоруванні можна використовувати відразу кілька різних видів фарби і таким чином надати найцікавіші і незвичайні відтінки. Якщо ви хочете добитися реалістичних кольорів, то використовуйте горизонтальне колорування, а якщо вам до душі щось незвичайне, то вертикальне.

Ще зараз дуже популярним видом такої процедури є омбре. Незважаючи на те, що спочатку це було одним з видів колорування, зараз омбре стало самостійним стилем. Зона коренів, як правило, темніша, а потім фарба витягується по довжині, і кінчики виходять світлими. В цілому, суть омбре -це плавне перетікання одного кольору в інший. До речі, зараз дуже популярним стало ще й зворотне омбре. В цьому випадку кінчики робляться темними, а коріння навпаки, світлим. Також варто звернути увагу на такий спосіб фарбування, як французьке мелірування або шатуш. Даний тип фарбування надає ефект вигорілого волосся. Головною перевагою цієї техніки можна назвати природність. Крім того, якщо ви пофарбуєте волосся таким чином, то у вас відпаде необхідність в постійній корекції.