Цікаві іграшки для вашої дитини

При виборі іграшок для малюка ми намагаємося знайти щось особливе, незвичайне, так як хочеться йому догодити і при цьому вибрати іграшку, яка не тільки б йому подобалася, але і розвивала його. Погодьтеся, дуже прикро для дитини отримати на той же День народження дві схожі або навіть ідентичні іграшки. Набагато приємніше дитині буде отримати щось особливе, про що вона з ентузіазмом буде розповідати всім родичам і всім друзям в садку або школі.

f684934255dd6bbf248e22ad7a6b9961Для дітей можуть бути незвичайними іграшки, яких немає в магазинах або які продаються в обмеженій кількості: це можуть бути і різні «наворочені» електронні вироби (керовані катера або машинки) і ті, які ви зробите з малюком разом (красиві і довговічні іграшки з дерева або ж з конструктора).

Для дітей старшого віку можуть підійти різноманітні набори, завдяки яким зачіпаються фізичні, хімічні та природні закони. Такі види іграшок будуть особливо цінуватися дитиною, а якщо ви допоможете і підкажете їй — ці іграшки стануть для неї нагадуванням про спільну творчість.

Для дівчаток можна порекомендувати дерев’яні лялькові будиночки із жителями — повірте, ваша донька не зможе від них відірватися, для хлопчиків можуть бути цікаві набори, які дозволяють демонструвати фокуси.

Звичайними іграшками дітей складно здивувати, деякі діти люблять іграшки які схожі на героїв мультфільмів.

Якщо вашу дитину важко здивувати новими видами іграшок, спробуйте подарувати їй іграшки на радіокеруванні або гру типу Скрабл чи Твістер.

Спробуйте знайти таку іграшку, яка б сподобалася вам, запитайте, що думає про неї дитина, і якщо вона підходить — негайно купуйте, гарантуємо, захопленню вашої дитини не буде меж.