Цікаві факти про квіти

Напевно, немає такої людини, яка би не захоплювався красою і вишуканістю квітів. Багато хто навіть присвячують своє життя вирощуванню цих рослин, а також створенню прекрасних букетів. Адже квіти – це багатослівний подарунок, який замінить тисячі слів. А чи багато ми знаємо про квіти?

62787842_1265055829_C2E5F1E5EDEDFFFF20EFEEEBFFEDE0203031Квіти мають свою мову

Квітка може висловити будь-яке людське почуття, головне – знати мову рослин. Селам став єдиним способом спілкування для мусульманських жінок, адже релігія і суспільна думка забороняли їм нормально спілкуватися. Мова квітів зародився на Сході тоді, коли жінка спробувала знайти спосіб безмовної передачі свого настрою або своєї думки. Згодом асоціації закріпилися і перетворилися в символи. Не дарма в традиціях Сходу велику увагу приділяють тому, як підносять квіти. Була навіть написана ціла книга про селам, де подано відомості про 400 рослин.

Зверніть увагу, що в компанії Этуаль ви можете замовити красиві нев’янучі квіти за вигідними цінами.

Свої почуття за допомогою квітів висловлювали і європейці. Наприклад, у Великобританії з допомогою квітів висловлювали свої почуття, якщо це зробити офіційно було заборонено. У 18 столітті популярністю користувалися квіткові словники. Сьогодні мова квітів практично забута, хоча якісь відгомони все ж залишилися.

Квіти-рекордсмени

Все саме незвичайне та видатне записується в спеціальну книгу, про яку чули всі, а саме в Книгу рекордів Гіннесса. У ній відведено місце і для квітів.

1. Найдорожчий весільний букет був проданий за 120 тисяч доларів. У ньому квіти були посипані дорогоцінним камінням і купили його у В’єтнамі.

2. Ми звикли до того, що квіти радують нас не тільки красивим зовнішнім виглядом, але і приємним ароматом. А ось Аморфофалюс велетенський відзначився тим, що видає найнеприємніший в світі запах. До того ж він внесений в список рекордів, як найвища квітка, адже її довжина становить 2,74 метра.

3. Найпопулярнішими квітами вважається троянди і пальму першості в цій категорії вони тримають вже декілька десятиліть поспіль. У всьому світі щорічно продається десятки мільйонів троянд.

4. Найдорожчою квіткою вважається орхідея, яка відрізняється вибагливістю, тому виростити її дуже складно.

Годинник з квітів

Так-так, саме з квітів можна створити годинник, що свого часу і зробив Карл Лінней. Ця людина, ймовірно, була шалено закохана в рослини, адже не дарма він присвятив їм усе своє життя. Він багато років спостерігав і описував життя рослин і результатом цих праць стали унікальні годинники. Квіти були підібрані таким чином, що зацвітали в різний час доби. Сьогодні у великих містах можна помилуватися аналогом створеного Ліннеєм дива. Правда, це механічний годинник з циферблатом, на якому висаджені живі квіти.