Чудеса народження

Пологи — це природний фізіологічний процес і його не потрібно боятися. Жіноче тіло влаштовано таким чином, що досить легко може перенести це випробування. Багато в чому допомагає психологічний настрой майбутньої мами. Подумати тільки, позаду довгі дев’ять місяців виношування і очікування маленького дива. Залишилося зовсім небагато, у порівнянні з пережитим. Не варто забувати, що дитина в утробі так само як і мама нервує і переживає з цього приводу. Адже їй належить покинути тепле і м’яке місце, яке давало їй захист і харчування. Пройти складний шлях на зустріч новому чужому світу, де дитині належить самій дихати, харчуватися. Її новенькі органи, в перший раз, спробують себе в справі. Вона навчиться кричати, дивитися і рухатися.

859ba86dd43203062c3eb17165303b20Так що краще за все всіма силами допомогти дитині в цьому нелегкому процесі, розслабиться і набиратися сил, готуючись до майбутньої події. Звичайно ж слід задуматися про те де з’явиться ваш малюк.

Родова біль — це найсильніша біль яку відчуває жінка. Але кожна жінка по — різному її сприймає, в залежності від психологічного настрою і порога больової чутливості. Краще за все не зациклюватися на ній, а думати про процеси які відбуваються в цей момент. Чітко слідувати вказівкам, які дає лікар. Взяти себе в руки і не панікувати. Адже тільки від майбутньої мами залежить на скільки продуктивна буде родова діяльність, за неї цю роботу не зробити нікому.

Акушери, гінекологи і педіатри можуть лише допомогти їй в цьому нелегкому процесі і непередбачених ситуаціях.

І ось настав перший період пологів — перейми, в цей момент відбувається розкриття шийки матки. Спочатку вони слабкі, між ними проходить 10-12 хвилин. Поступово їхня сила наростає, а інтервал між ними зменшується. В запасі є близько 10 години до початку другого періоду пологів — періоду вигнання (початку потуг). Необхідно спокійно зібрати заздалегідь підготовлені речі і відправитися в пологовий будинок. Де, з моменту потрапляння в нього, беззаперечно слухатися медперсонал.

Говорячи, що робити, вони в першу чергу думають про стан матері та дитини. Позитивний настрій, готовність до пологів і довіра до лікарів допоможуть майбутній мамі спокійно розродитися. Завершальним етапом є народження дитини. І нарешті новоспечена матуся може побачити, почути і помацати своє дитинча. Ці щасливі миті залишаться в її пам’яті на довгі роки. Це відчуття легкості, перше прикладання до грудей і післяпологова ейфарія непорівнянні ні з чим.