Чотири тенденції, що змінюють сучасну стоматологію

Сфера стоматології постійно розвивається: з’являються нові техніки і матеріали, які не тільки полегшують процес лікування для пацієнта, але і роблять його більш зручним для лікаря. Ці зміни пов’язані з активним впровадженням нових технологій. Розглянемо кілька тенденцій, що змінюють світ стоматологи вже сьогодні.

5d6d3df019702fb3343e04a5efb7Лазерні технології

Цей перспективний напрямок відразу завоював прихильність стоматологів. Лікування за допомогою лазера є набагато менш болісним порівняно з консервативним методом, найчастіше його використовують для видалення новоутворень, боротьби з чутливістю зубів, пломбування. Якщо вас цікавить сучасна стоматология, то рекомендуємо перейти за даним посиланням.

Основна перевага лазера — швидкість процедури і простота для пацієнта і лікаря. Сьогодні лазери використовують також для поліпшення гігієни порожнини рота і боротьби з патогенними бактеріями.

Варто зазначити, якщо ви шукаєте хорошу стоматологічну клініку, то рекомендуємо відвідати сайт https://dent-art.com.ua/ вже зараз.

Наочна стоматологія

Одне з досягнень сучасних технологій у створенні методів візуалізації, за допомогою яких пацієнту можна наочно продемонструвати підсумки або цілі лікування. Для цього використовують цифрові знімки, віртуальні тривимірні моделі та інше. Візуалізація результатів не тільки підвищує довіру пацієнта до лікаря, але також вселяє впевненість в позитивному результаті лікування.

Сьогодні лікар може продемонструвати варіанти установки коронок і імплантатів на віртуальній моделі, щоб у пацієнта була можливість вибору більш привабливого варіанту. Раніше таке просто неможливо було уявити.

Тривимірний друк

3D-технології докорінно змінили багато сфер виробництва і медицини, в тому числі стоматологію. Незважаючи на те, що вартість на апарати для тривимірного друку залишається високою, а технології по друку зубів з біологічного матеріалу поки вважаються фантастикою, ймовірність того, що в майбутньому вченим вдасться домогтися такого результату, існує.

На даному етапі створюють нові композитні та інші матеріали для тривимірного друку коронок, вкладок, протезів та вінірів. Також на принтері виготовляють ретейнери та індивідуальні капи.

 

Штучний інтелект

Очевидно, що в результаті роботи клініки щодня створюються великі обсяги даних: записи на прийом, плани лікування, відгуки пацієнтів та інше.

Великі обсяги інформації можуть бути використані для аналізу поведінки пацієнтів, дослідної роботи, оцінки результативності щоденних дій та іншого. Такий аналіз може бути проведений за допомогою штучного інтелекту.

За допомогою програм на його основі може бути більш ефективно складено графік роботи, всі робочі процеси проаналізовані, поліпшена взаємозв’язок між пацієнтом і лікарем.