Чорний шоколад і його корисні властивості

Ви дивуєтеся, як таке може бути? Адже перше обмеження, яке ставлять всі дієти — це солодкі і калорійні продукти. А шоколад відноситься і до тих, і до інших. Проте, правильний і якісний шоколад дуже корисний для будь-якого організму, а, особливо, жіночого. Адже він один з найпотужніших природних антидепресантів. До того ж, він здійснює сильну зміцнюючу і тонізуючу дію на організм і підсилює імунітет. А ще, в цих ласощах міститься катехін — потужний природний антиоксидант, який відповідає за молодість нашої шкіри. Але і це ще не все хороше, що можна сказати про шоколад. Вчені довели, що він є чудовим профілактичним засобом проти онкологічних захворювань і захворювань судинно-серцевої системи. У лікарів — кардіологів шоколад навіть отримав назву «зброя проти інфаркту і інсульту». Варто сказати, що він, в достатній кількості навіть входить в лікувальну дієту 10, яка призначається хворим з серцевими захворюваннями і захворюваннями судин. В цілому, він здійснює на організм такий же вплив, як і аспірин, будучи прекрасним профілактичним засобом проти утворення тромбів і закупорки вен.

fullsize

Що ж стосується міфу про те, що вживання цих солодощів може призвести до підвищення рівня холестерину в крові, то вже давно відомо, що основний компонент цих ласощів — какао-олія, яка не містить ні краплі холестерину і шкідливих жирів. Якраз навпаки, воно сприяє очищенню судин і поліпшенню кровообігу.

Єдине, що треба пам’ятати, що шоколад повинен бути хорошим і якісним.

Як же відрізнити справжній шоколад від дешевої підробки? Коли говорять про її користь, то мова йде тільки про чорний гіркий шоколад. Чим темнішим шоколад, тим він кращий. Так само, зверніть увагу на процентний вміст у ньому какао: він не повинен бути менше 55%. А найкращий шоколад містить в собі 72 — 86% какао-порошку. Так само, перевірте на упаковці, чи входять в нього харчові добавки, консерванти і рослинні масла — якщо так, цей продукт до хорошого ніякого відношення не має. З цієї причини, всі шоколадки з наповнювачами, а, так само, батончики і білий, і молочний шоколад, ніякої користі вам не принесуть, а ось фігуру зіпсують.