Чому жінки так люблять сумки?

У наші дні ми готові більше витрачати грошей на сумочки, ніж на відпочинок або навіть на автомобіль — і ми хочемо, щоб весь світ знав це.

e2d4a203e1730273d9aafaba65667dccОдяг на подіумі регулярно займає лише друге місце серед найбільш затребуваних речей — ця тенденція підтверджується кожен рік.

Чому нам постійно хочеться придбати яку-небудь нову сумочку? Це тому, що вони стали унікальними аксесуарами, завдяки яким, можна заявити про статус справжньої жінки. Звідси і зростання популярності сумок за останні сто років, після того, як підвищилася соціальна незалежність їхніх власниць.

Двісті років тому жінці не потрібно було так багато всього, їй вистачало місця, щоб тримати всі її речі в гаманці, який був захований в складках її одягу.

Але як тільки жінки почали залишати будинки, як для відпочинку, так і для роботи, сумки стали дуже корисними аксесуарами.

Залізничні і морські подорожі викликали вибух популярності модного зберігання, таких речей як чемодан, і взуттєві коробки, з яких сучасна шкіряна сумка і розроблена.

Це не випадковість, що багато які із сьогоднішніх найрозкішніших сумочок дизайнерських будинків, таких як Луї Вітон, Гуччі, Прада почали вироблятися в кінці 19 і початку 20 століть, як раз в той час, коли поїздки стали більш поширеними. Після того, як жінки отримали фінансову незалежність, почала процвітати індустрія сумок.

Але шлях індустрії сумок змушує нас інакше сприймати сумочки, ніж просто як спосіб перенесення речей. Як розкриття або приховування, вона також представляє собою щось глибоко важливе для приватного власника. Це в значній мірі обумовлено тим, що сучасна сумочка була спочатку маленькою шовковою сумочкою або кишенею, щоб носити щось в безпеці. У минулі часи кишені були класифіковані майже як предмети нижньої білизни — таємні місця, де щось приховано під розкішним матеріалом.