Чому жінки носять прикраси?

Майже кожна жінка носить прикраси. Однак велика частина представниць прекрасної статі на, питання: «Навіщо ви повісили на вуха сережки, а на шиї застебнули намисто?», не можуть дати хоча б яку-небудь переконливу відповідь. Проте, насправді, все дуже просто.

first_bigПривернути увагу до окремих частин тіла

Перша причина – це бажання (свідоме або несвідоме) жінки змусити співрозмовника звернути увагу на конкретні частини її тіла. Наприклад, якщо людина має красиві, доглянуті руки, то, швидше за все, їй рано чи пізно захочеться, щоб всі, з ким вона пілкується, оцінили старання, яке вона докладає для догляду за ними.

Зробити так, щоб на тебе звернули увагу

Крім того, наявність на тілі жінки прикрас дозволяє їй привернути до себе увагу. Сережки, каблучки, намиста чужі нашому тілу, тому сторонні погляди постійно чіпляються за такі сторонні предмети. Власне, саме з цієї причини прикраси найчастіше зроблені із золота та дорогоцінних каменів. Вони блищать, коли на них падає світло, що змушує людей, що знаходяться поблизу, звернути увагу навіть якщо до цього вони дивилися зовсім в іншу сторону. Це обумовлено тим, що яскравий відблиск добре сприймається навіть периферичним зором, мозок реагує на отриманий сигнал, і людина просто фізіологічно не може не повернути голову, щоб подивитися, що ж там таке блищить.

Продемонструвати соціальний статус

Третя причина характерна тільки для деяких представниць прекрасної половини людства. Вона полягає в бажанні або потребі продемонструвати оточуючим свій соціальний статус. Не тільки тестостерон у чоловіків актуалізує змагальне прагнення. Жінки часто не в меншій мірі хочуть володіти речами, які представники її оточення не можуть дістати або це займе у них досить тривалий час.

Проте, втім, не має якогось особливого значення, чому жінки носять на собі прикраси. Найголовніше – вони це роблять, а це дозволяє їм виглядати ще цікавіше і привабливіше.