Чому жінки багато плачуть?

У жінок сльози є одночасно і головною зброєю і дуже важливим головним захистом. Жіночі сльози можуть не тільки звести з розуму будь-якого чоловіка, але й зацікавити. Але ж вони плачуть не просто так.

слезы-71Цьому є просте фізіологічне пояснення. У жінок виробляється так званий гормон пролактин, який, до речі, відповідає не тільки за «пролиття сліз», але і за вироблення молока в період годування груддю. У чоловіків же є свій гормон, який називається тестостероном, і він навпаки надає всілякий опір, щоб сльози не вироблялися.

Всім відомо, що коли поплачеш, то тобі відразу на душі стає значно легше. Це пояснюється тим, що зі сльозами виходить надлишок гормону стресу, який виробляється при певних напружених моментах у житті. Ось і виходить, що коли людина поплаче, то вона після цього заспокоється.

Але жінки плачуть, якщо є на то причина і без неї. Адже вони за своєю природою і так надмірно емоційні і завжди близько приймають все, що відбувається до свого серця. Насправді це і робить жінок набагато сильнішими від чоловіків, бо звільнившись від стресу, вони швидше «стають на ноги» в житті, поки чоловік тільки намагається прийти до себе.