Чому волосся може рости дуже повільно і погано?

Красиве, блискуче і здорове волосся — це найголовніша мрія всіх дівчат без винятків. Звичайно, адже красиве і доглянуте волосся можна сказати візитна картка. Для того, щоб домогтися гарних результатів дівчата витрачають неймовірно багато часу і сил. Однак, нерідко трапляється і так, що скільки не стараються, які засоби не використовують, а волосся росте погано.

pochemu-ne-rastut-volosy-kakie-prichiny-i-chto-delat2Це дуже неприємно і звичайно миритися з таким розвитком подій просто неприпустимо. Але все ж необхідно з’ясувати, в чому причина. Знайшовши відповіді на питання можна зрозуміти, як бути і що робити. І так, найпоширеніша проблема через яку волосся може погано рости, це нестача заліза в організмі. Якщо ви зіткнулися з проблемою поганого росту волосся, то краще за все відразу пройти перевірку рівня гемоглобіну. Якщо він знижений, тоді необхідно його підняти.

У цьому допоможе зміна раціону. Починайте вживати значно більше м’яса, морепродуктів, а також бобових. Ефект не повинен змушувати себе чекати. Якщо протягом місяця ситуація не змінилася, то купіть біологічно активні добавки і вживайте їх відповідно до інструкції. Другою поширеною причиною є нестача сну. Здавалося б дрібниця, але насправді ні. Сон — це невід’ємна частина нашого життя і спати потрібно належний час.

Якщо ви спите менше ніж вісім годин на добу, то це погано, а якщо ви спите менше шести, то це дуже і дуже погано! Гормон меланін просто не встигає вироблятися і відповідно швидкість росту волосся сповільнюється. Для того, щоб виправити цю проблему вам буде досить просто спати більше часу. І третя поширена причина уповільненого росту волосся, це проходження курсу антибіотиків. Так, як би не було сумно, але все взаємопов’язано. Після того, як людина пропиває багато антибіотиків, швидкість росту її волосся знижується. В цілому, з цим нічого вже не поробиш. Просто необхідно почекати якийсь час. Сказати скільки саме, тут вже все суто індивідуально. Залежить від самих препаратів, а також від особливостей організму.