Чому випадає волосся?

Волосся для жінки відіграє величезне значення, так як дозволяє створити більш привабливий образ. Але яким би досвідченим не був перукар, рідке і тьмяне волосся неможливо приховати на 100% ні за допомогою фарби, ні шляхом підбору оптимальної довжини. З цієї причини необхідно знати, які чинники погіршують стан волосся і що робити для відновлення його краси і здоров’я. Так чому ж псується волосся?

maxresdefault (3)Неправильний догляд

Якщо мити голову шампунем від лупи при відсутності самої лупи, то цілком можна домогтися зворотного обіцяному ефекту результату. Те ж стосується дешевих фарб для волосся, неякісних бальзамів та інших засобів по догляду, які можуть лише погіршити зовнішній вигляд шевелюри і тоді ніякі вітаміни для волосся вже не допоможуть.

Перепади температур

Сушіння гарячим феном, відсутність головного убору в холодну пору, відвідування сауни — все це негативно позначається на волоссі і шкірі.

Погане харчування

Недостатнє надходження вітамінів і мікроелементів є однією з головних причин випадіння і ламкості волосся. Більшість жінок дивуються, навіщо потрібен вітамін Е для жінок, але ж без цієї речовини неможливий синтез статевих гормонів, що продовжують молодість, а також утворення колагену, який відповідає за пружність шкіри. Вітамін E поряд з іншими мікронутрієнтами дуже важливий для здоров’я волосся, тому при обмеженні в харчуванні, наприклад, на жорсткій дієті, погіршується не одне самопочуття, а й зовнішні параметри.

Стреси

Під час стресу порушується живлення волосяних фолікул за рахунок спазму кровоносних судин. До того ж, стрес підвищує потребу в корисних вітамінах і мінералах.

Хронічне захворювання

Залізодефіцитна анемія, проблеми з травною системою, важкі інфекції і аутоімунні хвороби погано впливають на стан волосся.

Слід також пам’ятати, що шкоди волоссю наносять тугі гумки, які порушують його структуру, часте використання бігуді, а також прасок, плойок і т. д. Застосування якісної косметики, профілактичний прийом полівітамінів, правильне збалансоване харчування, а також відвідування лікаря-трихолога при виникненні перших ознак облисіння допоможуть зберегти привабливий зовнішній вигляд і здоров’я кожного волоска на вашій голові.