Чому виникає головний біль?

Є думка, що представниці прекрасної статі страждають від головного болю в кілька разів частіше за чоловіків. Ви замислювалися, через що болить голова? Часто ми пояснюємо це нездужання найпростішими причинами: розумовою та фізичною напругою, змінами погоди і т. д. При цьому ми не замислюємося про те, що часто причини головного болю зовсім інші, в тому числі дуже рідкісні. Про ці причини необхідно знати всім, щоб вчасно звернутися до фахівця.

golovnaya-bol-v-viskakh-1-e1491912152722Наприклад, на обличчі у людини є трійчастий нерв, що охоплює практично все обличчя. Він розташовується в області від обох щелеп до скронь. І невралгічні проблеми з цим нервом можуть відгукуватися неприємним головним болем.

Варто зазначити, що на сайті wikigolova.ru є дуже багато цікавої та корисної інформації, яка допоможе вам у боротьбі з головним болем.

Ще одне малознайоме захворювання — скроневий артрит. Це захворювання виникає тоді, коли запалюється артерія, яка живить скроневу область. Артерія стає дуже твердою, дотик до неї дуже болісним і віддає пульсуючим болем в голову.

Головний біль можуть викликати і різні зміни в крові. Наприклад, при рясних менструаціях у дівчат і жінок виникає недокрів’я — знижується рівень гемоглобіну в крові. Ще одним наслідком рясних місячних може стати гіпоксія — погіршення живлення внутрішніх органів і тканин, в тому числі головного мозку, що і призводить до хворобливих відчуттів.

Буває і навпаки: є форма лейкозу, при якій стає більше еритроцитів в крові (еритремія). Ця зміна в крові також проявляється головним болем.

Часто кажуть, що сильний головний біль неможливо терпіти. У більшості випадків це так. Щоб позбутися від нестерпного болю, мало просто випити знеболюючу пігулку. Важливо зрозуміти причину, через яку у вас виникають головні болі. Якщо ви не в силах впоратися з цим завданням, то зверніться до фахівця.

Сподіваємося, що дана стаття вам сподобалася і ви почерпнули для себе багато нової інформації.