Чому він тягне або в очікуванні пропозиції

Одного разу, кожен з нас приходить до тієї чи іншої позиції по відношенню до одруження. Дівчата, зазвичай, визначаються в своєму бажанні набагато швидше чоловіків. І ось в її свідомості вже назріває невдоволення поточним положенням справ. Все добре, але він не робить пропозиції. Як же так?

свадьбаПарадокс триває, коли жінка боїться навіть натякнути про логічне продовження відносин. Про те, що їй по праву має належати, і чого чоловік повинен домагатися сам. Сучасний представник сильної статі тут же з повними жаху очима, вигукне: «не тисни на мене». Його ніжна і вразлива душа не витримує такого натиску на «особисту свободу».

Він може розповідати про що завгодно, красномовно доводячи, що «штамп у паспорті нічого не змінює». Він може логічно міркувати, що чоловікові, перш ніж обзаводиться родиною, потрібно вміти її забезпечити. Він буде вважати, що ще молодий, або навпаки, боятися повторення гіркого досвіду, а може, він просто не впевнений чи не хоче?

Втім, це не заважає йому насолоджуватися тим, що у нього вже є. Власне, прагнути більше ні до чого не потрібно. Навіщо? Адже все, що йому було потрібно від жінки, він отримав.

Винні жінки в тому, що дають собою маніпулювати? Частково. Адже чоловіка можна змусити ворушитися у напрямку до шлюбу, тільки якщо він гостро відчуває нестачу вас.