Чому він не дзвонить?

Ситуація, коли «чоловік не дзвонить» знайома, напевно, кожній жінці, якій довелось зустріти цікавого чоловіка. «Ні, ну чому я така дура!» — повторює ледь не кожна жінка, яка буквально спить з телефоном, чекаючи бажаного дзвінка від бажаного чоловіка.

Без названияЧому він не дзвонить? І чи варто телефонувати першою?

Звичайно, ви не виключаєте варіант, коли чоловік втратив телефон, випадково стер ваш номер або навіть потрапив в автомобільну катастрофу. Що тільки не придумає жінка, яка не готова сама набрати заповітний номер і з гордістю прийняти будь-яке виправдання такій байдужості. Давайте розберемося в ситуаціях, коли чоловік не дзвонить і чому?

Чому він не дзвонить, якщо «він» сам був ініціатором знайомства?

Чоловік, який не дзвонить вам після наполегливого знайомства, можливо дійсно передумав. Згадайте, чи не занадто зарозуміло й холодно ви вели себе при знайомстві. Така поведінка відштовхує навіть дуже зацікавлених чоловіків, і трохи поміркувавши, він і справді міг відмовитися від дзвінка до занадто недоступної дівчини. Не варто засмучуватися, адже чоловік, швидше за все, просто злякався вашої недосяжності, і це, погодьтеся, його не прикрашає. Наступного разу будьте поблажливіші до чоловіка, який вам дійсно сподобався.

Чому він не дзвонить, якщо «він» ваш коханець?

Буває і так, що чоловічі почуття проявляються тільки в словах, а на справах, ну що вже говорити не кожен здатний на вчинок. Якщо коханець не дзвонить дуже маленька вірогідність того, що ви були не «однією з багатьох». А це всього лише означає, що вам нарешті вдалося позбутися від несерйозних відносин. Погляньте на ситуацію з іншого боку, і ви неодмінно знайдете позитивні сторони в обставинах, що склалися.

Чому чоловік не дзвонить після першого побачення?

Перше побачення може як окрилити, так і розчарувати. Якщо чоловік не дзвонить всього пару днів після побачення, не поспішайте панікувати. Два дні, а то й тиждень ще не привід думати про те, що ви могли, не сподобатися, але привід з’ясувати це самій. Якщо ви зі сміливих і впевнених у собі дівчат, які не стануть ридати від того, що хтось вас недооцінив, зателефонуйте чоловікові першою. Ви можете зателефонувати за будь-якої причини, але не соромтеся запитати прямо про те, чому він не дзвонив або ж просто запросіть його на повторне побачення.

Чому він не дзвонить, думаєте ви з сумом і можливо навіть дуже даремно. Адже ви навіть не знаєте, що упустили – доброго принца або відомого мерзотника. У будь-якому випадку, не варто шкодувати про втрачене, адже на ці тяжкі роздуми ви витрачаєте свій час. Причин, по яких чоловік не дзвонить, може бути безліч, але існує ще одна причина по якій ви повинні перестати думати про це – це ваша власна гідність. Милі дами, любіть себе і вас неодмінно будуть любити інші, адже ваша любов заразлива.