Чому варто завести домашню тварину?

Дослідження деяких вчених показали, що люди, які сплять, обнявши свою домашню тварину, краще висипаються і добре себе почувають на протязі всього дня.

domashnee-zhivotnoe1Інші дослідження проводили в США. У Скоттсдейлі провели масове опитування. Попросили відповісти на кілька запитань про своїх вихованців 150 з гаком людей. Більше половини відповіло, що допускають своїх домашніх улюбленців до себе на ліжко. Десь одна четверта висловилася, що їхні улюбленці заважають їм спати. А інші сказали, що в буквальному сенсі сплять з ними в обнімку.

Домашній вихованець служить людям в ліжку, як охоронець їх снів. Їм краще спиться, коли поруч сидить або лежить волохата істота, необов’язково це має бути собака або кішечка. Є ще й інший поширений вид домашніх тварин — єноти.

Одна літня жінка розповідала, що дві її собака лягають їй в ноги і вона відчуває тепло протягом всього сну. А кішка, яка лягає разом з нею на подушку, служить для спокою. За її словами, їй дуже затишно і комфортно в компанії домашніх тварин.

Багато людей сприймають своїх кішок і собак, як членів сім’ї. Вони розмовляють з ними, що дуже поширено, коли людина живе одна і їй не має з ким поговорити. Дають їм людські імена і дуже шанобливо до них відносяться.

Тільки завівши одного кота, літня людина знижує ризик інфаркту на 20-40%.

Для дітей домашні вихованці більш корисні, ніж для дорослих. Завдяки їм, дитина починає швидше розвиватися і розуміти все нальоту. Собаки і кішки служать їм невід’ємними співрозмовниками. В години поганого настрою і розчарування діти тягнуться до них. Адже з ними можна поговорити. Розповісти все. І незважаючи на те, що вони їм скажуть, вони будуть їх любити.

Необов’язково купувати дорогу породисту собаку. Є сайти, де можна взяти цуценят безкоштовно в дарунок. Вибрати собаку можна практично на будь-який смак, і зробити добру справу.

Вигулюючи собаку в парку одну годину, людина в місяць в середньому буде перебувати на «повітрі» більше доби. Це плюс до того, скільки вона буває на вулиці. Це корисно і людині і її вихованцеві.

Людям слід більше приділяти часу своїм домашнім тваринам. Адже вони хранителі їх будинку.