Чому так популярні прикраси Pandora?

Pandora — ювелірний бренд, відомий своїм оригінальним підходом до дизайну прикрас. Цей бренд зробив революцію на ринку ювелірних прикрас, коли випустив свій культовий браслет з підвісками — новаторську концепцію, яка дозволяє користувачам створювати свої власні унікальні браслети, які будуть персоналізованими, а значить, неповторним.

10facetsofwinternovzoom720x520px_5ddb8db51c5bfЩе одна особливість прикрас пандора харьков полягає в тому, що вони виготовлені з високоякісних матеріалів (срібла і золота), і це надає їм певну статусність.

Трохи історії

Компанія Pandora, заснована в 1982 році данським ювеліром Пером Еневольдсеном і його дружиною Вінні, виготовляє повну лінійку ювелірних виробів і годинників, але відома своїми підвісками зі срібла, золота, дорогоцінних каменів і скла. Через п’ять років компанія вперше скористалася послугами особистого дизайнера і з того часу прикраси стали по-справжньому оригінальними і популярними. В даний час продукція компанії доступна і поширюється на шести континентах в мережі магазинів під власним брендом.

Асортимент продукції

З моменту свого створення бренду флагманським продуктом фірми Pandora були браслети. Не дивно, що ці колекції створені з максимальною увагою до деталей. Завдяки універсальності дизайну і високоякісним матеріалам, ці прикраси можуть ідеально вписатися в будь-який жіночий стиль.

Виготовлені з блискучих дорогоцінних металів — жовтого золота 585 проби, срібла і рожевого золота кільця Pandora ручної роботи прикрашені різноманітними класичними та сучасними камінням і унікальними прикрасами.

Кільця Pandora повторюють природні або геометричні форми і вручну прикрашені камінням, кристалами, гравіюванням або намистинами.

Шарми Pandora — це традиційна якість матеріалів і готових виробів: кулонів, підвісок, іменних прикрас. Слід зазначити, що шарми з будь-якої колекції відрізняє досить демократична ціна. Крім того, вони не мають вікових обмежень і підходять будь-якій людині.

Таким чином, бренд Pandora став одним із найбільш упізнаваних виробників ювелірних виробів у світі. І перш за все тому що одна з його найсильніших сторін — абсолютна персоналізація прикрас на свій смак і стиль.