Чому розпадаються молоді сім’ї?

Так сталося, що згідно статистичних даних, більше половини молодят розводяться в перші три роки спільного життя. Звичайно, після пишного весілля і медового місяця суворі будні виглядають зовсім гнітючими. Чому ж молоді сім’ї розпадаються? Чи можна виправити ситуацію? На ці питання можна відповісти розглянувши найбільш поширені причини розлучень.

Без названияНесхожість характерів

Часто молоді люди одружуються, помилково вважаючи, що люблять свого партнера. Насправді ж це закоханість або пристрасть, які мають більш емоційний окрас. Не слід поспішати відразу ж під вінець, краще спочатку розібратися у своїх почуттях. Адже вступ у шлюб, так само як і розлучення це дуже важливі події в житті кожної людини. Тому, підвищене хвилювання, яке нерідко є їхнім супутником, може призвести до виникнення стресу.

Побутові проблеми

Відшуміло весілля. Позаду залишилася батьківська опіка, а разом з нею і матеріальне забезпечення кожного з подружжя. Тепер про свою сім’ю треба піклуватися самостійно. Багато хто часто бувають до цього не готові. Нестача грошей, шкідливі звички нерідко породжують сварки і скандали в новоспеченій сім’ї. Адже грошей яких з лишком вистачало на одного, тепер можуть набути властивості піску, який крізь пальці йде не затримуючись. В даному випадку саме цивільний шлюб допоможе знайти відповіді на запитання «чи любов це?» і «чи готовий я до створення сім’ї?».

Проживання з батьками

Для того, щоб перший час заощадити на комунальних платежах і накопичити гроші на житло багато молодята вирішують жити з батьками. Це є великою помилкою. Оскільки, як відомо, перший час молоді притираються та пристосовуються один до одного. Тут же їм доводиться пристосовуватися ще і до родичів. Тому, одним з виходів може стати знімання житла або іпотека. Так можна заощадити свої нерви, вберегти сім’ю від розлучення і не зіпсувати своїх відносин з родичами.

І пам’ятайте розлучитися — це дуже просте рішення, а от для збереження шлюбу щодня треба прикладати чимало зусиль. Зате в замін ви отримаєте тепло, затишок і надійний тил.