Чому потрібно робити масаж обличчя: переваги для шкіри

З давніх часів відомо, що масаж здійснює позитивний вплив на психіку і загальне здоров’я людини, використовується для розслаблення і лікування людей. Давайте докладніше розглянемо переваги масажу обличчя.
massag-litsaЛише деякі з переваг — це ефекти, які знімають стрес, оживляють і освітлюють шкіру. Масаж обличчя просто необхідно додати у свої щоденні здорові звички. До речі, якщо вас цікавить масаж обличчя, то более детально здесь ви можете почитати про цю послугу.

Переваги лицьового масажу:

 

  • Боротьба зі стресом. М’язи обличчя, як і інші, стають напруженими, оскільки ми відчуваємо стрес, занепокоєння або напругу майже кожен день. М’язову напругу можна зняти, стимулюючи точки масажем. Відомо, що масаж обличчя допомагає усунути психологічний стрес. Досягається це впливом на соматичну нервову систему, вона є частиною вегетативної нервової системи, яка відповідає за реакцію «біжи або борись» в організмі. Масаж обличчя має ефект зменшення занепокоєння і негативного настрою.
  • Зменшує видимість тонких зморшок. Дослідження показали, що регулярний масаж викликає позитивні зміни в структурі нашої шкіри. Зморшки, які з багатьох причин утворюються з часом чинять негативний вплив на зовнішній вигляд шкіри. Регулярний масаж підсилює кровообіг в тканинах обличчя, підтягує шкіру і зменшує появу тонких зморшок на шкірі. Таким чином, це допоможе шкірі мати більш живий, молодий і гладкий вигляд.
  • Забезпечує більш пружний вигляд шкіри. Стимуляція м’язів обличчя за допомогою регулярного масажу допомагає збільшити приплив крові і кисню. Це викликає виробництво колагену, який підтримує еластичність шкіри. Наявність більш пружної шкіри означає запобігання її провисанню і появі зморшок. Це робить шкіру більш живою і здоровою.
  • Допомагає поліпшити кровообіг. Регулярний масаж обличчя допомагає поліпшити кровообіг в шкірі. Це оживляє шкіру і навіть усуває деякі проблеми, такі як прищі, набряклість.
  • Зменшує набряклість на обличчі. Час від часу в організмі виникають набряки через надмірну затримку рідини. Коли мішки з’являються на обличчі, це робить вигляд обличчя стомленим. Масаж обличчя круговими рухами по лініях лімфи допомагає природним чином позбавитися від надлишку рідини в клітинах і набряклості на обличчі і під очима.