Чому немає менструації?

Фактично у кожної жінки іноді буває затримка місячних. Таке явище завдає чимало переживань жінкам, які живуть статевим життям. Розглянемо деякі причини цього явища.
Las-Soluciones-Como-Aliviar-El-Estremimiento-14-Remedios-Caseros-Utiles-01

Затримка може наступити через незначний стрес, простудне захворювання, зміни клімату або просто через втому, але більш частим фактором є гормональні збої в організмі. Буває так, що у повністю здорової дівчини відбувається затримка на кілька місяців. У таких випадках слід негайно звернутися до гінеколога.

Також менструація запізнюється через прийом жінкою протизаплідних таблеток. В такому випадку, в циклах, де збиваються місячні, може не наступати овуляція.

Однією, але не найчастішою причиною запізнення менструації є вагітність. Адже навіть затримка в 10 днів вважається нормою. Але якщо існує підозра, що сталося зачаття, то, за рекомендаціями фахівців, зробіть тест на вагітність в домашніх умовах.

Говорячи про вагітність, варто розповісти про таке поняття, як помилкова вагітність. У такому випадку тест може показувати позитивний результат, а гінеколог на огляді бачить збільшену матку. Буває так, що вагітну жінку можуть поставити на облік у зв’язку з вагітністю, так як планове УЗД роблять тільки на 12-13 тижні. А якщо жінка хоче зробити УЗД раніше, то це по її особистій ініціативі або за медичними показаннями. Але коли у жінки відновлюється менструація, то це виглядає як викидень.

Хочеться поговорити про часті затримки або про відсутність місячних у годуючих мам. У деяких жінок, які годують груддю, може не бути менструації до декількох років, поки жінка повністю не припинить лактацію. Але навіть в такому випадку варто пам’ятати про контрацепцію, так як у годуючих мам може проходити овуляція, навіть при відсутності місячних. У більшості жінок фертильність відновлюється вже через місяць або два після пологів. Незважаючи на високий рівень пролактину в крові, який ініціює затримку місячних, організм такої жінки знову готовий до зачаття.