Чому не росте борода і як це виправити

Деякі чоловіки скаржаться, що у них погано росте борода, про те так це, чи чоловіки просто нетерплячі ми розберемося в цій статті. Для початку потрібно зрозуміти, що володарем густої бороди, як і розкішної шевелюри може стати далеко не кожен.

Природа одного нагородила густим волоссям, іншого довгими ногами, третього красивим голосом і це та даність, яку ми змінити не в змозі.

Однак дещо зробити чоловік все-таки може, щоб поліпшити зовнішній вигляд рослинності на обличчі.

Чому борода росте нерівномірно?

Why_the_beard_grows_unevenly
Найчастіше для цього є природні причини, і чоловікові потрібно просто проявити терпіння. На обличчі волосся не росте однаково, тому щоб переконатися, що борода росте нерівномірно потрібно, щоб пройшов хоча б місяць.

Через місяць після того, як щетина відросла почніть стригти бороду там, де довжина щетини перевищила 1 см тоді борода буде виглядати більш охайно. Іноді створюється враження, що не росте борода на щоках, але це враження часто невірне, просто на підборідді волосся росте швидше, ніж на щоках.

Тому питання можна ставити і по-іншому — не чому не росте борода на щоках, а чому на підборідді волосся росте швидше.

Можливі причини нерівномірного росту бороди

shaving
На питання чому погано росте борода або чому борода росте місцями іноді важко дати однозначну відповідь. Причин може бути безліч — це і спадковість, і гормональні порушення, і проблеми зі шкірою обличчя викликані неправильним голінням, а також порушення обміну речовин і зайва вага.

Що робити, щоб борода росла рівномірно?

Волосся на голові і на обличчі, як і нігті є відображенням загального стану організму. Здоровий спосіб життя і дотримання деяких простих правил допоможуть поліпшити не тільки рослинність на обличчі, а й загальний зовнішній вигляд:

• Відмовтеся або зведіть до мінімуму шкідливі звички.
• Збалансуйте своє харчування — овочі і фрукти, сир і горіхи, яйця і бобові є прекрасним джерелом амінокислот і вітамінів.
• Приділіть особливу увагу догляду за особою. Не тільки жіноча шкіра потребує масок і кремів. Правильно підібрана косметика до і після гоління і щоденний догляд допоможуть поліпшити зовнішній вигляд бороди.
• Вживайте в осінній і весняний період комплекс мультвітамінов.
• Займіться активними видами спорту. Хороша пробіжка — найкраще джерело гормонів.
• Бувайте частіше на свіжому повітрі. Візьміть за правило частина шляху до роботи проходити пішки.
• Перевірте рівень гормонів, можливо поганий ріст волосся на обличчі пов’язаний з нестачею тестостерону.

all_good-1 (1)

Не росте борода: яких фахівців потрібно відвідати?

Цілком можливо, що причина нерівномірного або слабкого росту волосся на обличчі є відображенням більш глибоких проблем. Щоб бути завжди у формі і добре виглядати. періодично відвідуйте профільних фахівців і проходьте обстеження.

Якщо погано росте борода вам варто відвідати:

• Дерматолога.
• Уролога.
• Ендокринолога.
• Імунолога.