Чому не можна економити на косметиці?

Декоративна косметика — рай для жіночої душі! Важко пройти повз стенди з помадою, тінями, пудрою, рум’янами… Так і хочеться купити все!fa37b6ba82b8cea4808ed52d9429a4d0_cropped_740x460Важко в такій ситуації тримати в рамках свого внутрішнього шопоголіка, який живе в кожній жінці. Якщо включити логіку, і з розумом підійти до вибору косметики, то раптом розумієш, що велика частина того, що ти хотіла купити, тобі не підходить!

Для початку декоративну косметику, особливо тіні і рум’яна, необхідно підбирати при денному природному освітленні. Штучне світло надає яскравість відтінку і може ввести в оману. Якісна косметика коштує недешево. Це ваше обличчя! На ньому не можна економити! Дешева косметика може викликати алергічні реакції. Потрібно користуватися вже перевіреними брендами, які підходять саме вам. Але без фанатизму. Висока ціна не завжди гарантія успіху. На ринку товарів існує безліч підробок, які псують добре ім’я якісних фірм. Тому купуйте косметику тільки в сертифікованих магазинах з перевіреною репутацією. Якщо ж ви вирішили заощадити, то пам’ятайте, що найменшу шкоду вам принесе розсипчаста пудра і тіні для повік. Дешеві тональний крем, пресована пудра і основа під макіяж можуть містити комедогенні речовини. Це означає, що вони забивають пори шкіри, перекривають доступ кисню. Обмін речовин стає неможливим. В результаті роговими масами забивається гирлі волосяного фолікула, і утворюється кіста, яка називається комедон. У дешеві рум’яна і помаду додають синтетичні барвники. А ми то з вами знаємо, що найкраще — це натуральне. В остаточному підсумку на косметолога буде витрачено більше. Потрібно також пам’ятати про індивідуальну непереносимість. Навіть на якісну косметику може бути алергія.

Підбираючи тональний крем пам’ятайте, що він повинен відповідати відтінку вашої шкіри. В іншому випадку створюється ефект маски, одягненої на обличчя. Щоб зробити правильний вибір, необхідно наносити пробник на зону декольте і якомога ближче до обличчя. Колір подушечок пальців найбільше відповідає кольору губ. Тому пробник помади слід тестувати саме на пальцях. Для підбору тіней і олівця для очей підійде тильна сторона долоні.

Ці базові знання дуже допоможуть вам під час чергової покупки косметики.