Чому мрія про ідеал шкодить?

Нескладно помітити, що основні жіночі ресурси пропагують народження дітей, жіночу слабкість і несамостійність, в ідеал зводиться вдале заміжжя і безробіття. Але ніхто не пише, чим все це загрожує при виконанні і не виконанні ідеалізованих запитів. Давайте ж розглянемо всі ці моменти.

скПерше, на чому необхідно акцентувати увагу — вдале заміжжя. Безсумнівно, це вкрай позитивний момент життя і гарантує безбідне життя, проте, на який проміжок часу? Жінка, яка не летить на тій же висоті зі своєю чоловіком, або тягач, або баласт. І якщо перше може шкодити тільки жінці, вона буде бачити поруч із собою неспроможного чоловіка, навіть якщо він вже багато чого домігся, то друге шкодить чоловікам. З огляду на демографічні особливості, чоловікові баласт скинути простіше, що час від часу і відбувається. Ідеал розбивається об каміння і жінка в прагненні утримати чоловіка робить всілякі кроки, іноді навіть утримує. Уникнути такої ситуації досить просто — рости разом зі своїм чоловіком, або надолужувати згаяне. Для цього необхідно знайти інтереси, якісь крім моди і шопінгу. Сучасний світ надає масу можливостей в цьому напрямку, від музеїв і бібліотек до вищої освіти і пізнавальних курсів. Таким чином можна і чоловікові допомогти з чимось важливим впоратися, і самій собі підвищити почуття власної гідності.

Друге — це хвора точка сучасної жінки — слабкість і слабкості. Так, жінка, в принципі тим і приваблива, що з багатьма моментами впоратися не може, але коли вона не здатна сама сходити до магазину за хлібом або оплатити послуги — то це чоловік сприймає вже як сидіння на шиї. Те ж саме стосується і слабкостей, поки ви купуєте одне колечко в місяць — це мило, як тільки йдете скуповувати ювелірки — фетиш і манія. Тому необхідно знаходити золоту середину, інакше знову таки, весь ідеал описаний в глянці перетвориться на муку і для слабкої статі, і для сильної.

І третій ідеал — народження дітей. На жаль, але це вже давно виведено з рангу «ідеального життя». Багато чоловіків розуміють, що вагітність змінює деякі фізіологічні особливості жіночого тіла, сама дитина є дорогим задоволенням, та й під час кризи краще трохи почекати. І в цьому вони праві, але відмова від термінового зачаття і народження дитини, викликає у жінок судоми і злість, жінка щиро думає про те, що небажання мати дитину говорить про «не любов» з боку партнера. Руйнування подібного ідеалу призводить до комплексів і колотнечі.