Чому млинці виходять твердими і сухими?

Є як мінімум 7 пунктів, які необхідно враховувати при приготуванні млинців, щоб вони не були твердими та сухими, а краще використовувати правильний рецепт смачних млинців.

pochemu-bliny-690x4307 порад:

— Вогонь при приготуванні млинців. Не варто смажити на занадто повільному вогні. Це займе багато часу і млинець просто висушиться, а не підрум’яниться.

— Нестача кисломолочних продуктів. Господині, які готують млинці на кефірі, кислому молоці, ряжанці не знають такої проблеми, як жорсткі млинці. Вони виходять дуже м’якими, ще й з дірочками.

— Багато яєць додали в тісто. Достатньо всього 2-3 яйця на літр молока або кефіру. Інакше надлишок білка просто зіпсує наші млинці.

— Використання борошна, у якого вже закінчився термін придатності або борошна низького сорту. Уважно перевіряйте термін придатності борошна до початку готування. Подивіться його зовнішній вигляд, воно не повинно містити грудки, сміття і комах. Краще просійте борошно, навіть якщо це не зазначено в рецепті.

— Приготування млинчиків на воді. Робити це не рекомендується (за винятком непереносимості лактози, але в будь-якому випадку коров’яче молоко можна замінити на кокосове або мигдальне). Млинці на воді будуть грубими та жорсткими, і будуть ламатися. Про гарний рум’яний колір теж можна буде забути, вони будуть блідими та не дуже привабливими. І навіть жарка на великому вогні їх не підрум’яниться.

— Багато соди в тісті. Щоб зберегти смакові якості, і при цьому отримати заповітні дірочки на млинцях, соду слід додавати суворо за рецептом. Додавання «на око» тільки зіпсує страву, і ще залишить неприємний присмак соди.

— І нарешті, зверніть увагу на посуд, на якому ви смажите млинці. Необхідно змащувати сковороду, якщо помітили, що млинці прилипають. Змащуйте її злегка соняшниковою олією або вершковим маслом. Так само рекомендується додавати олію в тісто, так точно не буде проблем з твердістю і легкістю перевертання млинців.

І на завершення, якщо трапилося так, що ви вже підготували суміш, але не задоволені тим, що млинці тверді та сухі просто змастіть кожен готовий млинець вершковим маслом і накрийте кришкою. Через деякий час теплі млинці стануть м’якими та перестануть ламатися.