Чому ми такі балакучі?

«Зателефонувати подружці, розповісти про вчорашнє побачення, з сусідкою побалакати за чашкою кави, а потім не забути ще й з матусею не забути поговорити…» Ось такий у нас, у дівчат, зазвичай «план розмов» на один вечір. Але чому ж ми так любимо розмовляти?

1292091497_friends-eating-cake-and-drinking-coffeeІ тільки прекрасна стать може похвалитися тягою до нескінченних розмов?

Балакаємо, балакаємо

У школі дівчатка завжди самі галасливі. Ми базікали завжди: по дорозі на навчання, на уроках, на перервах. Роки пройшли, а нічого не змінилося. Нам просто необхідно розповісти комусь про свої радощі і прикрощі. А таким же, як і нам, звичайним молодим дівчатам, теж хочеться розповісти всьому світу про себе і своє життя. І нехай зі сторони це виглядає, як звичайна жіноча балаканина, але ми ведемо душевні розмови, які допомагають нам знайти душевний спокій, «прочистити мізки» і звичайно ж, отримати слушні поради від подружок.

Телефон — найкращий друг

Наші хлопці дивуються: «Ну як ось такий маленький телефон може забирати стільки часу?» А як інакше? Ми пишемо повідомлення друзям не тому що нема куди дівати час, а тому що хочемо постійно відчувати себе потрібними. Розмовляємо ми годинами з тієї ж причини. А з ким же ми розмовляємо і листуємося найчастіше? Не з тими, хто вдало «будує» з себе противників наших телефонних розмов? Так-так, хлопці, це ми про вас!

Зменшуємо оберти

Розмовляти з коханою людиною — це звичайно, добре. Але тріщати з подружками в присутності хлопця краще не варто. Ну кому сподобається дівчина, яка приділяє час не своєму коханому хлопцю, а своєму коханому мобільному телефону?

Поспостерігайте, може бути, ви дійсно занадто багато часу приділяєте телефонним розмовам? Може дійсно потрібно зменшити оберти? Спробуйте всього один день провести без мобільного. Звичайно, це буде дуже складно, але зате ви нарешті відпочинете! Що може бути дорожче спокою?