Чому ми так любимо зефір?

Зефір є не тільки апетитним, але і надзвичайно корисним видом солодощів. Корисним його вважають не тільки любителі різних солодких ласощів, а й провідні фахівці в сфері дієтології. Можна сміливо давати ці ласощі дітям, оскільки їх вживання не буде негативно відбиватися на здоров’ї зубів, і не призведе до появи карієсу. Вважається, що зефір з’явився у стародавньому Єгипті, де він був десертом на основі меду.

crop (4)Пізніше він був відомий як пастила, а виготовлявся на основі пюре яблук і цукру. Через якийсь час склад став дещо іншим, в нього включили нові компоненти. Зефір, який сьогодні пропонується в магазинах, з’явився у Франції. Кондитери з цієї країни вирішили трохи поекспериментувати, тому додали в класичний рецепт кілька складових. Так з’явилися ніжні солодощі, які зараз називаються зефіром. Примітно, що перекладається це слово як «вітерець».

Між іншим, вас може зацікавити кондитерська фабрика «Жако», яка славиться своїм смачним зефіром, який ви можете придбати за доступними цінами.

З чого виготовляється зефір?

Особливістю зефіру є те, що в нього не входять жири. Це пояснюється тим, що в нього входить виключно пюре з різних фруктів, цукор, загусники натурального походження і білок. В якості загусників можуть використовувати агар-агар, пектин або звичний для сучасних споживачів желатин. Однак зефір не містить і вітамінів, так як процес їх руйнування відбувається ще на початкових стадіях приготування. В цей час подібні ласощі містять чимало фосфору, заліза та інших важливих для здоров’я речовин.

Чим корисний зефір?

Корисними подібні ласощі є за рахунок загусників. Оскільки в процесі приготування застосовується пектин, ласощі дійсно є корисним для здоров’я. Він сприяє зниженню холестерину, а також позбавляє організм від токсинів і з’єднань токсичних металів. Завдяки пектину цей продукт набуває ніжну структуру і має приємний трохи кислуватий смак. Якщо він приготований на основі агар-агару, то він практично не містить калорій. Подібну речовину отримують з водоростей. Таким чином, зефір буде корисним і для малюків, і для дорослих. Корисний зефір і для печінки, так як є джерелом заліза, кальцію та йоду.