Чому кава така важлива для жіночого здоров’я?

Думки про те, що більше приносить кава людині, користь чи шкоду, розділилися. А найбільше суперечок щодо даного питання виникає там, де мова стосується жіночого здоров’я. Вчені з усього світу проведи дуже багато всіляких досліджень на предмет корисних або шкідливих речовин цього ароматного напою. Як не дивно, поступово, все більше і більше вчених приходять до того, що позитивного в прийомі кави набагато більше. Саме кава здатна сприятливо впливати на організм жінок.

polezno_li_pit_kofeЩо ж такого корисного змогли знайти в каві? За даними останніх досліджень, стало відомо, що окрім кофеїну в складі, знайдені жири, антиоксиданти, мінерали і вуглеводи. Також встановлено наявність великої кількості калію, марганцю, заліза і магнію. Саме цей склад мікроелементів є життєво важливим для жіночого організму. Причому особливість у тому, що отримати тільки з продуктів повноцінний склад всіх необхідних речовин просто неможливо. В результаті доводиться додатково пити спеціальні препарати. Але як показує практика їх можна замінити чашечкою гарячої та запашної кави.

Вже встановлено кілька факторів, які достовірно і найбільше впливають на зношування організму жінки і які можна виправити тільки за допомогою кави:
1. Заняття спортом. При сильній втраті енергії кава посприяє тому, щоб зменшити болі в м’язах. Причому в даному питанні, кава допомагає краще ніж аспірин.
2. Стан печінки стає помітно гіршим. Сучасна ділова жінка дуже часто порушує правила харчування. Багато жінок курять і вживають алкоголь. Все це згубно впливає на печінку. Одна чашка кави протягом дня, здатна знизити ризик появи раку печінки.
3. Стресові ситуації для сучасної жінки, на жаль, стали нормою життя. Хороша і міцна кава допоможе підтримувати організм в хорошому настрої.
Так само встановлено, що кава в помірній кількості здатна боротися з ожирінням, появою астми і забудькуватістю. Головне пам’ятати, що каву не варто приймати більше двох чашок в день, інакше вона почне приносити не користь, а шкоду.