Чому дитині так важливо мати свою сумку?

Дитяча сумка давно переросла категорію супутніх, другорядних товарів, перетворившись в товар першої необхідності, що пов’язано з рядом факторів. У маленької людини є багато турбот і зобов’язань, вона кожен день ходить в ясла, дитячий садок, в підготовчі групи, на різні секції. Крім цього, з дітьми їздять в гості, на дачу, в подорожі. При такому насиченому подіями житті, кожному малюку просто необхідно мати свою сумку, куди можна покласти змінний одяг і взуття, улюблену іграшку та інші необхідні речі. Сумка для дітей повинна бути не тільки місткою, але і корисною. Ми пропонуємо кілька критеріїв, які допоможуть батькам підібрати дитячу сумку з урахуванням дитячих потреб і смакових уподобань. 

unnamed (1)Сумка для дітей повинна сприяти правильному розвитку дитини! Інакше, навіщо її взагалі купувати, скільки б вона не коштувала?

Дітям дошкільного віку, як правило, вибирають сумки-рюкзаки — їх зручніше носити малюкам. При виборі рюкзаків необхідно переконатися, що спинка рюкзака ущільнена, така спинка підтримує хребет, вага вмісту рюкзака рівномірно розподіляється для більш комфортного носіння. Рюкзаки з м’якою спинкою коштують значно дешевше, але, купуючи їх, батьки ризикують забезпечити свого малюка, як мінімум, викривленням хребта. У безформних рюкзаках іграшки та речі лежать «як попало», тому можуть доставляти дитині неприємні відчуття. Ще одна важлива деталь, на яку варто звернути увагу, — це лямки рюкзака. Вони повинні бути регульовані і трохи ущільнені для оптимального комфорту, а також фіксуватися на грудях. Це допоможе рюкзаку залишатися на одному місці і не сповзати.