Чому дитина сильно потіє?

У тому, що люди пітніють, в деяких ситуаціях, немає нічого особливого. Але коли рясне потовиділення відзначається у дитини, то це привід звернути пильну увагу на це явище, особливо якщо піт має сильний запах. Батьки повинні знати основні причини підвищеної пітливості дітей.

information_items_19408Саме про них ми і поговоримо. Найпоширенішою причиною пітливості є перегрів. Занадто турботливі батьки намагаються максимально зігріти дитину, а якщо вона ще й активно рухається, то не дивно, що вона потіє. Потрібно підбирати оптимальний режим температури в приміщенні, щоб не було необхідності сильно укутувати малюка. Якщо дитина потіє в ліжечку, то теж потрібно знизити температуру в приміщенні. Фахівці рекомендують вночі підтримувати позначку термометра на 20 градусах, вологість повинна становити 40-60%. Синтетика в складі піжами або постільної білизни може викликати сильне потовиділення у дитини. Для малюка краще вибирати тільки натуральний текстиль.

Якщо у дитини потіють ноги, то потрібно переконатися в тому, що взуття якісне і відповідає сезону, якщо це не допомогло, то потрібно звернутися до лікаря, так як це може служити показником деяких генетичних проблем. Якщо дитина має зайву вагу і потіє при фізичних навантаженнях, то не потрібно турбуватися — це нормально, організм, таким чином, охолоджується.

Варто враховувати, що пітливість долоньок і ступнів може передаватися у спадок. Але іноді таке потовиділення є симптомом небезпечних хвороб. Відповідно, краще перестрахуватися і відвідати фахівця, який визначить природу явища. Діти можуть сильно потіти на перших стадіях простудних захворювань. Після одужання це повинно пройти. Іноді сильне потовиділення проявляється при проблемах з лімфатичною системою. Природними причинами рясного потіння можуть бути стрес і перевтома. Потрібно стежити за режимом дитини, якщо потрібно, то його слід скорегувати. Якщо ви помітили, що дитина почала сильно потіти, по поміняйте весь одяг на натуральний і зверніться до лікаря.