Чому дитина плаче? Частина 2

Пора міняти підгузник — коли малюк плаче й робить рухи ніжками — саме час заглянути, чи незіпсований ще підгузник. Навіть якісні підгузники пристойно намокають і створюють некомфортні умови для малюка.

Без названия (94)Холод — причиною плачу можуть стати так само погодні умови, необхідно стежити, щоб дитина була одягнена відповідно до погоди. Малюк може замерзнути або навіть спітніти, це доставить дискомфорт. Постарайтеся стежити за температурою носика і ручок, це допоможе зрозуміти, як відчуває себе немовля.

Досить часто турбують коліки, при цьому ніжки підгинаються під животик, це своєрідний знак. Існують спеціальні методики масажу або вправ, щоб позбутися від цього.

Процес появи нових зубів — це досить болісно для дитини, тому плач можна аргументувати саме цим. Якщо у дитини пропав апетит і різні іграшки або руки постійно опиняються в роті, то варто перевірити його на наявність ріжучих зубок.

Як заспокоїти дитину, що плаче?

Щоб дитина заснула або просто заспокоїлася, потрібно створити максимально комфортну для неї обстановку, нагодувати, зігріти або навіть погратися з ним. Можливий варіант, коли біля попки з’являється подразнення, в такому випадку просто зніміть підгузник, щоб шкіра могла дихати, дитина заспокоїться. Іншими словами, постарайтеся уникнути всіх причин, які описані вище. Якщо дитина плаче не часто, при цьому не особливо голосно — їй може бути просто нудно, звертайте на неї більше уваги.