Чому дитина плаче? Частина 1

Якщо в будинку є маленька дитина, то зіткнутися з подібними проблемами може кожна мама. Дуже важко допомогти малюкові, якщо не знаєте причини.
Без названия (93)

Буває, що малюк може кричати без будь-яких проблем, він хоче заявити про свої потреби. Малюки не можуть спілкуватися, щось розповідати, тому крик, це єдиний спосіб звернути на себе увагу. Є спеціальна теорія, яка була перевірена на практиці: якщо малюк при плачі прикриває очі, то у нього щось болить. Якщо ж він плаче з широко відкритими очима, то він злякався або стурбований. Можливо також, йому незручно лежати в його ліжечку. Тому до вибору дитячого ліжечка слід підходити відповідально, так як дитині повинно бути зручно і комфортно.

Основні причини:

Бажання спати — маленька дитина проводить без сну досить невелику кількість часу, інша частина її життя — їжа, сон та інші потреби. Сон необхідний, щоб розвивався організм. Якщо дитина плаче і не відповідає на спроби погратися з нею або розсмішити, то саме час лягати спати.

Бажання їсти — якщо дитина плаче, при цьому намагається протягнути свої ручки до мами, то швидше за все вона хоче їсти. Багато немовлята в цей момент прицмокують губами, на це теж варто звернути увагу.