Чому дітей так тягне на вулицю?

Ви ніколи не замислювалися над тим, чому дітей так тягне на вулицю? Можна послатися на те, що їм вдома набридло, хочеться на свіже повітря, щоб набратися вражень, завести друзів і так далі. Австралійський педіатр Анні Паярра провела опитування серед своїх маленьких пацієнтів і з’ясувала, що не прогулянки на свіжому повітрі потрібні дітям, а те, чого в будинку бути не може.

9007Якщо гойдалки можна спорудити в дверному отворі, шведську стінку і турніки в лоджії або в одній із кімнат, то деякі атракціони в будинку не побудуєш. Мова, звичайно, не йде про американські гірки, тому що малюкам подобаються зовсім інші конструкції, наприклад, закриті батути або надувні замки, в яких весело пострибати навіть на самоті.

Кстати, вас могут заинтересовать крутые аттракционы на сайте www.funevents.ru.

Спробуйте помістити такий атракціон у себе в квартирі – і можна відразу перебиратися жити на балкон, тому що він займе всі кімнати відразу. Щоб не влаштовувати таку ситуацію, вам пропонується цікаве рішення – дитячі каруселі, які можна встановити на прибудинковій території, нехай не тільки ваша дитина радіє їм, але і ті, хто живуть по сусідству.

Якщо згадати дитинство, то саме каруселі виробляли моторику рухів, коли йде обертом голова, а дуже хочеться встояти на ногах. А в роки юності, хіба не мріяли ви, щоб хлопець з сусіднього двору щовечора приходить під вікна і чекав, коли ви вийдете до каруселі. На тих самих каруселях ви перший раз поцілувалися, отримали букет квітів або морозиво.

Атракціони допомагають позбутися від сумних думок, наприклад, катання на машинках: скільки цікавих моментів чекає невмілих водіїв, коли вдається створити затори через те, що хтось вчасно не повернув кермо, невміло дав задній хід і так далі.

Сподіваємося, вам сподобалася стаття і ви порекомендуєте її своїм знайомим! Адже, вони також будуть не проти почерпнути для себе якусь нову та пізнавальну інформацію. Чекайте нових публікацій вже найближчим часом на сторінках нашого сайту!