Чому дерев’яні іграшки стали такими популярними?

Дерев’яні іграшки з’явилися багато століть тому. Пізніше люди змогли створити пластик, а також інші матеріали і деякий час дитячі іграшки робили саме з них. Однак, зараз популярність дерев’яних іграшок стрімко зростає і все більше батьків купують для своїх дітей саме такі.

derevyannye-razvivaushie-igrushki-dly-deteiВ цілому, це зовсім не дивно адже дерев’яні іграшки мають перед своїми аналогами цілий ряд безсумнівно важливих переваг. В першу чергу вони цінуються через те, що є екологічно чистими. Деревина, це природний матеріал, який не здійснює негативний вплив на людський організм. Маленькі дітки нерідко сунуть іграшки в рот і пластик, а також інші синтетичні матеріали можуть їм нашкодити, але з деревом такого не буде.

До речі, сучасні виробники дитячих дерев’яних іграшок не використовують фарби. Замість цього дерево гладко шліфується і просочується природними оліями. Також важливою перевагою є довговічність дерев’яних іграшок. Як показала практика, вони дуже стійкі до механічних пошкоджень і можуть прослужити дитині далеко не один рік. Дерево досить міцний матеріал, який дуже важко деформувати.

Асортимент дерев’яних іграшок вкрай широкий, можна знайти в продажу практично все, що завгодно. Дуже багато розвиваючих дерев’яних іграшок, які будуть не тільки цікавими, але ще і корисними. Наприклад конструктори допомагають розвивати логіку, а також дрібну моторику рук. Крім цього в дерев’яних іграшках, як правило, не використовується точкова деталізація. Завдяки цьому діти можуть проявляти фантазію і самостійно додумують відсутні елементи. Ще один плюс полягає в тому, що дерево викликає приємні тактильні відчуття. Діткам подобається гратися такими іграшками. До речі, вартість дерев’яних іграшок зовсім невелика, а значить кожен бажаючий зможе придбати для своєї дитини далеко не один екземпляр. Якщо ви зробите свій вибір на користь дерев’яних іграшок, то ваша дитина точно буде дуже задоволеною і вдячною вам.