Чому чоловіки дивляться на інших жінок?

Будь-якій жінці в житті доводиться зіткнутися з ситуацією, коли її коханий чоловік, йдучи поруч з нею, дивиться на іншу жінку. Така ситуація може виникнути в незалежності від різниці у віці між чоловіком і жінкою! Жінці стає неприємно і дуже прикро! В голові крутиться купа питань. Чим вона краще за мене? Невже він мене не любить? Що мені робити? І раптом, не контролюючи свої емоції, ми весь свій гнів направляємо в сторону нашого супутника, а він не може зрозуміти, що сталося!

1111Десь в душі він може і відчує себе винуватим в тому, що мимоволі образив свою кохану, але в той же час, він ніколи не зможе відповісти вам на запитання чому його погляд проводжав чужу жінку, адже у нього з вами в взаєминах все добре , він вас любить і цінує!

Дорогі жінки, може не варто відразу засмучуватися. Постарайтеся навіть в цьому неприємному інциденті знайти позитивну сторону, наприклад, така поведінка показує його традиційну орієнтацію, і проблеми в сексуальному житті вам будуть н знайомі.

Давайте розберемося, чому чоловіки дивляться на інших жінок? Відповідь проста — ними керують два інстинкти:

1. Інстинкт продовження роду;

2. Інстинкт збереження життя.

Інстинкт продовження роду закладений в чоловіках на генному рівні. Кожну жінку чоловік на підсвідомому рівні, не контролюючи себе, розцінює, як особину для продовження роду, адже чоловік повинен залишити після себе потомство для продовження роду. Пам’ятайте це жінки, перед тим, як черговий раз влаштувати істерику своєму коханому. Не треба відразу робити поспішних висновків про те, що у вашого чоловіка немає до вас почуттів.

Інстинкт збереження життя полягає в тому, що чоловік, як захисник повинен оглянути весь простір навколо, для того, що б зберегти життя своє і своєї супутниці! Чоловік сприймає будь-який об’єкт, який знаходиться в русі — як сигнал небезпеки!

Подумайте, жінки, невже вам не подобається увага сторонніх чоловіків. Хіба ви не дозволяєте собі пококетувати з іншими чоловіками! Невже якщо до вас на роботу влаштовується новий симпатичний співробітник, то вам не захочеться виглядати ще краще, ніж завжди?

Зрозуміло, якщо ваш супутник починає відверто дивитися на всіх жінок, то цього терпіти не варто. Необхідно в коректній формі, без істерик зробити йому зауваження, і постаратися знайти з ним компромісне рішення. Адже, що б стати єдиною і коханою жінкою для свого чоловіка постарайтеся навчитися його розуміти. Навчіться самі знаходити причини, які викликають непорозуміння між вами, а потім з властивою вам жіночою хитрістю вирішуйте їх!